SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] SM - lato 2014 !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 39152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34681
No efekty jakieś tam są, tylko nie jestem pewien czy na tym etapie redukcji (na początku) nie powinny być większe ? Trochę ciężko będzie z ważeniem się rano, bo moja domowa waga jest zepsuta, więc musze liczyć na wagę na siłowni.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
To odejmij sobie 15g ww i obserwuj dalej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34681
11.02.2014

Krótka wypiska, dzisiaj nic specjalnego się nie wydarzyło. Wyspałem się, rano wypiłem kawkę i zjadłem pierwszy posiłek, a potem poszedłem do szkoły. Po szkole pierwszy trening pull (miał być push, według kolejności push/pull/legs, ale coś mi się pogmatwało - chyba nic się nie stało z tego powodu ?).

TRENING

Trening pull, w czwartek będzie push, w sobote legs, a od nastepnego tygodnia już prawidłowa kolejność, czyli push/pull/legs :P Dzisiaj wiadomo - trening zapoznawczy. Według rozpiski miałem robić małą ilość powtórzeń 6-8, więc chciałem dopasować ciężary do możliwości no i poznać na co mnie stać. Za tydzien juz to będzie wyglądało lepiej, bo dopasuje ciężary. Było ciężko, ostro się spociłem, a potem zrobiłem 20 minut rowerka stacjonarnego.

ŚCIĄGANIE DRĄŻKA SZEROKIM CHWYTEM 4x
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ W OPADZIE 5x
PODCIĄGANIE SZTANGI DO BRODY 4x
MARTWY CIĄG 4x
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ 4x

20 minut rowerka stacjonarnego

DIETA

Dzisiaj rozpiska w formie pisemnej, bo produkty te same co zwykle. Kaloryczność na poziomie 3250kcal. Wypiłem troche coli zero i zjadłem 2 banany po treningu.

1 posiłek: PŁATKI OWSIANE 150g + RODZYNKI 60g
2 posiłek: KURCZAK 200g + CHLEB RAZOWY 180g
3 posiłek: KURCZAK 230g + RYŻ BRĄZOWY 200g
4 posiłek: JAJO KURZE 5szt + CHLEB RAZOWY 60g
5 posiłek: MOZARELLA 100g + CHLEB RAZOWY 30g + OLIWA 10g
6 posiłek: MIGDAŁY 25g


Panowie, jak mierzycie swoje łydki ? Napinacie je i wtedy się je mierzy, czy na luźno ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34681
11.02.2014

Krótka wypiska, dzisiaj nic specjalnego się nie wydarzyło. Wyspałem się, rano wypiłem kawkę i zjadłem pierwszy posiłek, a potem poszedłem do szkoły. Po szkole pierwszy trening pull (miał być push, według kolejności push/pull/legs, ale coś mi się pogmatwało - chyba nic się nie stało z tego powodu ?).

TRENING

Trening pull, w czwartek będzie push, w sobote legs, a od nastepnego tygodnia już prawidłowa kolejność, czyli push/pull/legs :P Dzisiaj wiadomo - trening zapoznawczy. Według rozpiski miałem robić małą ilość powtórzeń 6-8, więc chciałem dopasować ciężary do możliwości no i poznać na co mnie stać. Za tydzien juz to będzie wyglądało lepiej, bo dopasuje ciężary. Było ciężko, ostro się spociłem, a potem zrobiłem 20 minut rowerka stacjonarnego.

ŚCIĄGANIE DRĄŻKA SZEROKIM CHWYTEM 4x
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ W OPADZIE 5x
PODCIĄGANIE SZTANGI DO BRODY 4x
MARTWY CIĄG 4x
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ 4x

20 minut rowerka stacjonarnego

DIETA

Dzisiaj rozpiska w formie pisemnej, bo produkty te same co zwykle. Kaloryczność na poziomie 3250kcal. Wypiłem troche coli zero i zjadłem 2 banany po treningu.

1 posiłek: PŁATKI OWSIANE 150g + RODZYNKI 60g
2 posiłek: KURCZAK 200g + CHLEB RAZOWY 180g
3 posiłek: KURCZAK 230g + RYŻ BRĄZOWY 200g
4 posiłek: JAJO KURZE 5szt + CHLEB RAZOWY 60g
5 posiłek: MOZARELLA 100g + CHLEB RAZOWY 30g + OLIWA 10g
6 posiłek: MIGDAŁY 25g


Panowie, jak mierzycie swoje łydki ? Napinacie je i wtedy się je mierzy, czy na luźno ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz napiętą, możesz na luźno, ważne, żebyś zawsze tak samo mierzył po prostu. Ja np. nie mierzę wcale

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-02-11 20:26:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34681
Ja też nigdy nie mierzyłem, ale dzisiaj akurat miałem pod ręką miarkę, więc pomyślałem sobie, że warto to wiedzieć. Wyszło mi 41-42, ale nogi niestety na masie zaniedbywałem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Właśnie od pull masz zaczynać w treningu :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34681
Ooo, czyli jednak dobrze zrobiłem :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34681
Pany, co sądzicie o tabacie ? Jest to równie efektywny trening jak np. sesja aerobów na redukcji ? Niby trwa tylko 4 minuty, ale podobnież jest bardzo skuteczny. Jak to z tym jest ? 4 minutowy trening może równać się 20-25 minut biegania czy orbitreka jeżeli chodzi o spalanie tłuszczu ?

Jeżeli to jest dobry sposób to jakie ćwiczenia powinienem sobie dobrać do takiej tabaty. Zrobiłbym sobie ją np. kiedy nie dam rady zrobić na siłowni aerobów czy coś w tym stylu. W domu ze sprzętu to mam jakieś hantelki, których nie używam (ze względu na to, że chodzę na siłkę) no i orbitrek. Trzeba wypełnić 8 ćwiczeń.

Co sądzicie o tabacie ?
Mnie zainspirował ten filmik.



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Tabata jest ok, wpisz na YT to będziesz miał przykładowe treningi bez sprzętu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dundin robi mase

Następny temat

Siła ponad wszystko 1997r.

electro
Polecane artykuły