tak ale pewnie czyms tam doslodzisz a to slodzik czy cos .. a ja nawet czasami nie mam ochote na cole light czy na bardziej slodka odzywke bialkowa
...
Słodzika praktycznie już odstawiłem. Potem znowu na redukcji zacznę go stosować.
Wczoraj plecy, tył barków i łydki.
Przyciąganie drążka wyciągu nachwytem do klatki 3 serie
Przyciąganie drążka wyciągu podchwytem do klatki 3 serie
Wiosłowanie hantlą 2 serie
Przyciąganie klamer do brzucha 3 serie
Maszyna hammer 3 serie
Unoszenie ramion w opadzie 2 serie
Odwrotne rozpiętki w bramie 2 serie
Wypychanie palcami na suwnicy 3 serie
Wspięcia na palcach siedząc 2 serie ostatnia z podwójnym drop setem
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g miód
2. 100g ryżu, 200g piersi z kurczaka
3. 150g ryżu, 200g piersi z kurczaka
4. 150g ryżu, 200g piersi z kurczaka
5. 100g ryżu, 450g białek jaja
6. 3 bułki, 50g sera, 250g twarogu chudego
Po treningu 50g whey c-6 i 80 carbo pur
Wczoraj plecy, tył barków i łydki.
Przyciąganie drążka wyciągu nachwytem do klatki 3 serie
Przyciąganie drążka wyciągu podchwytem do klatki 3 serie
Wiosłowanie hantlą 2 serie
Przyciąganie klamer do brzucha 3 serie
Maszyna hammer 3 serie
Unoszenie ramion w opadzie 2 serie
Odwrotne rozpiętki w bramie 2 serie
Wypychanie palcami na suwnicy 3 serie
Wspięcia na palcach siedząc 2 serie ostatnia z podwójnym drop setem
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g miód
2. 100g ryżu, 200g piersi z kurczaka
3. 150g ryżu, 200g piersi z kurczaka
4. 150g ryżu, 200g piersi z kurczaka
5. 100g ryżu, 450g białek jaja
6. 3 bułki, 50g sera, 250g twarogu chudego
Po treningu 50g whey c-6 i 80 carbo pur
...
U mnie kawa tylko czarna be z cukru.
Słodzik zacznę używać na redukcji.
Wczoraj wolne
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 150g ryżu białego, 50g whey c-6
3. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
4. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
5. Bagietka czosnkowa, 300g białek jaj, kilka żółtek
Wypadł wczoraj ostatni posiłek, położyłem się na chwilę o 22, a wstałem o 9. Nawet nie pamiętam, kiedy usnąłem.
Dzisiaj trening klatki i bicepsów. Zacząłem dzisiaj wyjątkowo od wyciskania sztangi na ławce płaskiej. Nie robiłem tego ćwiczenia już chyba z pół roku. Chyba to ćwiczenie nie jest dla mnie, albo coś robię źle. Za bardzo w tym ćwiczeniu czuję barki i tricepsy. O wiele lepiej czuję klatkę robiąc hantlami, także znowu zacznę nimi robić.
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3 serie
Wyciskanie hantli na ławce skośnej 2 serie
Wyciskanie siedząc na hammer 2 serie
Rozpiętki na ławce skośnej 2 serie
Krzyżowanie linek w bramie 2 serie
Uginanie ramion z hantlami stojąc „21” 2 serie
Uginanie ramion z hantlami jednorącz na modlitewniku 2 serie
Uginanie ramion ze sztangą łamaną 2 serie
Uginanie młotkowe z hantlami 1 seria
Po treningu 20 min orbitrek tętno około 140
W trakcie aerobów 50g whey c-6 i 80g carbo pur.
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 100g ryżu białego, 30g whey c-6, 300g białej jaj na surowo
3. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
4. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
5.
6.
Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2013-11-15 19:08:04
Słodzik zacznę używać na redukcji.
Wczoraj wolne
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 150g ryżu białego, 50g whey c-6
3. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
4. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
5. Bagietka czosnkowa, 300g białek jaj, kilka żółtek
Wypadł wczoraj ostatni posiłek, położyłem się na chwilę o 22, a wstałem o 9. Nawet nie pamiętam, kiedy usnąłem.
Dzisiaj trening klatki i bicepsów. Zacząłem dzisiaj wyjątkowo od wyciskania sztangi na ławce płaskiej. Nie robiłem tego ćwiczenia już chyba z pół roku. Chyba to ćwiczenie nie jest dla mnie, albo coś robię źle. Za bardzo w tym ćwiczeniu czuję barki i tricepsy. O wiele lepiej czuję klatkę robiąc hantlami, także znowu zacznę nimi robić.
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3 serie
Wyciskanie hantli na ławce skośnej 2 serie
Wyciskanie siedząc na hammer 2 serie
Rozpiętki na ławce skośnej 2 serie
Krzyżowanie linek w bramie 2 serie
Uginanie ramion z hantlami stojąc „21” 2 serie
Uginanie ramion z hantlami jednorącz na modlitewniku 2 serie
Uginanie ramion ze sztangą łamaną 2 serie
Uginanie młotkowe z hantlami 1 seria
Po treningu 20 min orbitrek tętno około 140
W trakcie aerobów 50g whey c-6 i 80g carbo pur.
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 100g ryżu białego, 30g whey c-6, 300g białej jaj na surowo
3. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
4. 150g ryżu białego, 200g piersi z kurczaka
5.
6.
Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2013-11-15 19:08:04
...
Właśnie tak robiłem. Bardziej to wina mojej budowy, niż techniki. Hantlami o wiele lepiej czuje i hantle lepiej rozwijają mięśnie klatki piersiowej, także na razie zostanę przy nich.
...
Wczoraj zrobiłem dodatkowy dzień odpoczynku.
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 125g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
3. 125g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
4. Żeberka z ziemniaczkami
5. 125g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
6. 125g ryżu białego, 250g twarogu chudego, śmietana
Wpadło też trochę syfu(czekolada, chipsy)
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 125g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
3. 125g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
4. Żeberka z ziemniaczkami
5. 125g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
6. 125g ryżu białego, 250g twarogu chudego, śmietana
Wpadło też trochę syfu(czekolada, chipsy)
...
Wczoraj zrobiłem nogi, kondycja już mizerna, zmordowałem się jak nigdy. Ktoś znowu zerwał linkę w maszynie do prostowania nóg siedząc i zrobiłem tylko 3 ćwiczenia na czworogłowe.
Mam nadzieję, że na mojej siłowni pojawią się znowu stojaki bo nie lubię robić przysiadów na smith.
Trening:
Przysiady ze sztangą na barkach na suwnicy smitha
20x12 50x12 70x12 100x12 120x12 140x12 170x9
Wypychanie nogami na suwnicy 3 serie w ostatniej drop set
200kgx15 240kgx15 290kgx15+190x10
Syzyfki 2 serie
Uginanie nóg leżąc 3 serie
Uginanie nóg siedząc 3 serie ostania z drop setem
Po treningu 80g carbo pur i 50g whey c-6
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 150g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka, 30g whey c-6
3. 150g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
4. 100g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
5. 100g ryżu białego, 30g whey c-6, 320g białek jaj, 80 żółtek, kawałek pizzy
Dzisiaj był trening barków tricepsów i brzucha, ale nie poszedł za dobrze. Coś mi się zrobiło w rękę, pulsujący ból(łokieć, przedramię), zrobiłem jako tako barki i brzuch, triceps odpuściłem bo przy francuskim wyciskaniu ze sztangą 20kg wymiękłem. Ogólnie trening do ... . Także nie będę rozpisywał go bo nie ma sensu. Mam tylko nadzieje, że to nic poważnego i zaraz samo minie.
Dietę uzupełnię wieczorem.
Mam nadzieję, że na mojej siłowni pojawią się znowu stojaki bo nie lubię robić przysiadów na smith.
Trening:
Przysiady ze sztangą na barkach na suwnicy smitha
20x12 50x12 70x12 100x12 120x12 140x12 170x9
Wypychanie nogami na suwnicy 3 serie w ostatniej drop set
200kgx15 240kgx15 290kgx15+190x10
Syzyfki 2 serie
Uginanie nóg leżąc 3 serie
Uginanie nóg siedząc 3 serie ostania z drop setem
Po treningu 80g carbo pur i 50g whey c-6
Dieta:
1. 150g płatków owsianych, 450g białek jaj, 30g rodzynek
2. 150g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka, 30g whey c-6
3. 150g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
4. 100g ryżu białego, 150g piersi z kurczaka
5. 100g ryżu białego, 30g whey c-6, 320g białek jaj, 80 żółtek, kawałek pizzy
Dzisiaj był trening barków tricepsów i brzucha, ale nie poszedł za dobrze. Coś mi się zrobiło w rękę, pulsujący ból(łokieć, przedramię), zrobiłem jako tako barki i brzuch, triceps odpuściłem bo przy francuskim wyciskaniu ze sztangą 20kg wymiękłem. Ogólnie trening do ... . Także nie będę rozpisywał go bo nie ma sensu. Mam tylko nadzieje, że to nic poważnego i zaraz samo minie.
Dietę uzupełnię wieczorem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat