SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lepsza wersja Vowthynowej/str.27/str.49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Swoją potrzebę jedzenia na słodko - coraz słabszą już - zaspokajam omletami z jajek i płatków owsianych z niewielkim dodatkiem odżywki białkowej. Jest słodko

Nie namawiam do stosowania białka w proszku, ale na wszelki wypadek dobrze mieć. No i jajka można przemycać.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
dziękować :) każda rada na wagę złota, omleciki z płatkami lubię :D Odżywki jeszcze trochę mam, Ostrowię, ale widziałam w menu dziewczyn coś innego. Ogólnie nie przepadam, ale masz rację, to w razie W. :D
Z rozmów małżeńskich zanim oddam się lekturze forumowej przed snem.
Mąż się pyta - "Co napisali o Twoich fotkach, tak się bałaś wstawić?" A ja: "Nic, przegrały z soją." No i facet ma teraz śmianie ze mnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869


mam scitec 100 whey chocolate hazelnut - 15 gramów na omlet załatwia sprawę - jest czekoladowo i orzechowo, nie syntetycznie i słooodko.

Co do soi to się nie wypowiem bo nigdy nie jadłam.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
Obadam ustrojstwo. Pewnie też inne smaki są, ale do omleta taki orzechowo - czekoladowy - IDEAŁ
Jejuuu no nie wyjdę stąd !
Teraz w przepisach niucham :D
...
Napisał(a)
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 398 Napisanych postów 8425 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142732
Polecam ciecierzycę - moje ulubione warzywo strączkowe Słodyczami się nie martw - im lepiej i zdrowiej się je, tym mniejszą ma się ochotę na słodycze, a z czasem zanika ona praktycznie całkowicie

Zmieniony przez - JustBlackBerry w dniu 2013-09-09 21:19:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13831
bedę zagladąc i podgladąc, bo też szukam zamienników nabiału ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
JustBlackBerry, ciecierzyca jest w moim menu - ale zakochana w niej nie jestem. Zobaczymy za jakiś czas. Bardzo mi się preferencje smakowe zmieniły ostatnio :) Może zachwycę się ciecierzycą :D
emilys spróbuj mięskiem, wyczytałam u Ciebie, że jadasz :)

Dobry dzień . Idę dziś na ognisko, zabieram ze sobą żarcie. Znowu się nasłucham, ale już czniam na to.
W każdym razie teraz wrzucam miskę, a wieczorem zdam relację z treningu
Poza tym zrobiłam listę zakupów, dorzuciłam olej kokosowy i parę innych produktów. Jak się doposażę to może lżej pójdzie z tym nieszczęsnym nabiałem. Inna sprawa, że lubię bardzo wszystko co z mleka. Moje menu śniadaniowe ma co najmniej 10 lat ... 10 lat to samo, wcześniej były owocowe jogurty, ale zawsze w układzie jak widać w rozpisce - strasznie nudna jestem
Dobra. Do rzeczy. Miska.


...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13831
tez trzymam kciuki :) masz o niebo lepsza sylwetke startowa :) mimo biustu jestes proporcjonalna :)
a co do nabiału, będe podglądać, bo mięso umiem tylko przetrawić na obiad ;)

Zmieniony przez - emilys w dniu 2013-09-10 13:43:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15567
emilys w takim razie ja będę kukać co u Ciebie, na siłę wciskać mięsa nie będę, zwłaszcza, że wyznaję określone ideologie , spróbuj zaopatrzyć się w strączkowe, mamy jeszcze do dyspozycji jajca.

Zrobiłam trening. Nie mam zielonego pojęcia czy dobrze, na you tube arphiel wrzuciła pełno filmików i z nich uczyłam się jak wykonać ćwiczenia. Ewentualnie zerkałam na inne instruktaże.
Z nogami jest lepiej - tzn. z ich kondycją. Nogi mam silniejsze. Ale ręce to jest totalna porażka - pompki i te tradycyjne i te w podporze tyłem - a może zwłaszcza te drugie to jest masakra. Po 11 powtórzeń max, potem spadam, po prostu, jak cienki bolek. Do tego mam taką ławeczkę , której się nie da całkiem w poziomie ustawić, zawsze jest lekko złamana. Co mi utrudnia nieco sprawne przejście między ćwiczeniami. Plus metraż pokoju godny psiej budy. Ale dla chcącego ... w końcu przecież zrobiłam - więc da się. Tylko trzeba wypracować system szybkiej adaptacji przestrzeni do potrzeb ;)
Mam też pytanie dotyczące jednego ćwiczenia - wejście na ławkę z hantlami. Wzięłam do każdej łapy 5 kg. Na moją krzywą ławkę nie da się wejść, ale mam skrzynię drewnianą - ciut niższą, ale można na niej spokojnie stanąć. W opisie treningu jest po 15 powtórzeń. Zrobiłam tak, że 15x wchodząc na skrzynię z prawej nogi i 15x z lewej. Tak powinno się to zrobić ?
Długa droga przede mną, ale trening fajny. Czuję go
Przed treningiem zeżarłam banana.
Teraz doprowadzę się do porządku, no i wracam do pracy :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hudson zmienia swoje życie - pomóżcie proszę

Następny temat

prośba o pomoc w drodze do fit ciałka

electro
Polecane artykuły