PODSUMOWANIE
Dziękuję firmie
Iron Horse Series za możliwość przeprowadzenia testu, oraz przepraszam za ostatnie zaniedbania w prowadzeniu wypisek ze wzgledu na szybszy wyjazd do pracy niz sie tego spodziewałem. Teraz przejdźmy do rzeczy...
WYMIARY:
wiek: 20
wzrost: ok. 170
waga:82/
72,5 po 2 posiłkach w spodniach dresowych i koszulce
pas:93/
79
reszty wymiarów nie znam i szczerze mnie to teraz nie interesuje. Przestało mnie "kręcić" mierzenie bicepsa 1000 raz w ciągu dnia
Jak widać waga sporo spadła jednak mi to odpowiada zdecydowanie lepij sie czuje . Nie będę pisał o diecie wszystko było widać w postach które wrzucałem choć ostatnimi czasy moja dieta ma mało wspólnego z dieta "kulturystyczna".
Zdjęcia: robione po pracy bez pompy.
Jakość zdjęć jak widać nie powala jedyne co Wam pozostaje to wierzyć mi na słowo iż na żywo prezentuje sie to zdecydowanie lepij
BCAA
Spełniło swe zadanie . Smak bardzo przyjemny. Jedyne co wadzi to cenna która jest wysoka
BS
Działanie tego suplementu zaskoczyło mnie niesamowicie przy stałej dawce spełniał swe zadanie w 110%. Pobudzenie , zwiększona termogeneza zauważalne po paru minutach po zażyciu oraz jest niedrogi
Iron test
Przyjmując na stale nie zauważałem żadnych zmian dopiero po ostawieniu i stosowaniu go "dorywczo" /co jakiś czas poczułem jego działanie i poprawę w jakości snu oraz możliwość wysypiania sie w krótszym czasie
Pure Whey
Dobra rozpuszczalność oraz dość dobry smak . Skład dobry nie bd udawał eksperta każdy może ocenić czy odpowiada akurat dla niego
Supreme Whey
Smak mega zaskoczenie prawdopodobnie najlepsze białko jakie piłem
JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA ODWIEDZANIE DZIENNIKA. MAM NADZIEJĘ ŻE JESZCZE KIEDYŚ BĘDZIE MI DANE PROWADZIĆ DZIENNIK W TYM DZIALE
Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-08-07 00:29:47