SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST IRON HORSE 50/50 redukcja 2013: meju, Hazzo, IGM /podsumowane str. 65

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
PODSUMOWANIE

Dziękuję firmie Iron Horse Series za możliwość przeprowadzenia testu i Marcinowi (IHS) za współpracę. Dziękuję również mojemu trenerowi (wojo zmc).

Celem była utrata tkanki tłuszczowej z minimalną utratą tkanki mięśniowej. Myślę, że cel został zrealizowany chociaż sami oceńcie :)

Wymiary:
wiek: 21 lat
wzrost: 183 cm
waga: 98 kg / 92 kg -6
klatka: 122 cm / 120 cm -2
Biceps: 43 cm / 42.5 cm -0.5
Noga: 68 cm / 67 cm -1
Pas: 91 cm / 81 cm -10
Łydka: 43.5 cm / 43 cm -0.5

Zdjęcia:






Dodatkowe:










Suplementacja:



BURNSHAPE- definitywnie zwycięzca tego programu zaskoczyło mnie działanie tego spalacza. Mimo stosowania przez 3 miesiące tej samej dawki (zalecana porcja producenta 3kapsy) działanie było cały czas takie samo.

+ mega otliwość (nawet podczas regeneracji)
+ zwiększona termogeneza
+ pobudzenie
+ cena
+ pernamentne działanie

BCAA
Działanie każdemu znane. Bardzo cenię sobie bcaa IHS. Tym razem miałem smak tropikalny- nie za słodkie świetne do popijania na treningu.

+ smak
+ rozpuszczalność
+ skład


IRON TEST
Po raz kolejny miałem okazje przekonać się co do tego produktu. Polecam każdemu a przedewszystkim tym którzy mają problemy z regeneracją/małą ilością snu.

+ regeneracja
+ podniesione libido (wystrzelone w kosmos)



MG Plus
Nowy produkt IHS. Zastąpiłem tym Iron Test'a. Również świetnie spisało się jeśli chodzi o regeneracje. Genialny cytrusowy smak!

+ smak
+ duża zawartość MG i B6 w 1 porcji
+ regeneracja

Supreme Whey
Kolejny bohater tego programu.Niespodziewałem się, że whey może tak smakować! Po schłodzeniu konsystencja i smak szejka z Maka...



+ smak
+ rozpuszczalność
+ konsystencja
+ cena
+ opakowanie (wygodniejsze niż puszka)



Z racji tego, że mija rok od momentu jak zacząłem współpracę z moim trenerem (wojo zmc) i przygodę z suplementami IHS wrzucam małe porównanie mojej przemiany przez te 12 miesięcy :)





Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-07-28 21:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038




Siemanko po raz ostatni!


Na wstępie dziękuję firmie Iron Horse, koleżance Lady Michałowi, Igorowi, Wojtkowi, Marcinowi, Kamilowi i wam wszystkim! Dzięki!

Aha i chciałem wytłumaczyć Michała. Nie ma teraz dostępu do internetu. Wyjechał w trakcie testu do pracy i tak wyszło. Jak wróci to z pewnością coś napisze .


Celem tej inicjatywy było sprawdzenie kilku suplementów. Moja osoba, moja redukcja i moje efekty są jakby mniej ważne.

Ogólnie narazie wycofuję się z prowadzenie jakichkolwiek dzienników na forum, no chyba, że trafi się jakaś ciekawa oferta. Na forum oczywiście będę ale nie będę miał już swojego miejsca narazie Na forum i tak będę codziennie także jestem do dyspozycji.


wiek: 19 lat/ + 3 miesiące
wzrost: 193 cm tutaj bez zmian
waga: 101kg/94kg -7kg
pas: 93cm/81cm -12cm
ręka: 43cm/41,5cm -1,5cm


obwody poszły oczywiście w dół. Raz, że dopiero wyczuwam swój organizm i część mięśni z pewnością poleciało a dwa to fakt, że miałem meega dużo smalcu


Ja redukuję dalej (jeszcze przez ok miesiąc) a potem powoli bęe budował masę mięśniową. Na koniec redukcji myślę, że wrzucę tu jeszcze jakies fotki ;)

Przepraszam za jakość fotek, ich rozmiar itp. Tak jak mówiłem, moja sylwetka jest tutaj mało ważna. Coś tam w każdm bądź razie widać.













Zaznaczam z góry, że są to moje subiektywne opinie
Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało. Nie chciałem żeby ten opis był zbyt długi po prostu.







Pure Whey

porcja 30g do śniadania i 30g po treningu siłowym

Największym plusem tego białka jest jego skład. WPC z WPI. Stosunek białka do węgli i tłuszczu bardzo dobry. Niezawyżana ilość białak jakąś glicyną czy innym ścierwem, za to wielki plus.
Miałem smak waniliowy, który smakował jak wanilia. Typowa. Dupy nie urywało ale też nie odrzucało.
Dobrze się rozpuszcza.
Największym i w sumie jedynym minusem ( na tyle dużym, że już prawdopodobnie nie kupię tego produktu drugi raz) jest jego cena.


BCAA PLUS

10g przed trenigniem i 10g w trakcie, albo 20g przed treningiem

Działanie BCAA trudno jest odczuć doraźnie. Swój wkład w osiągnięcię jakiejś tam formy z pewnością miało.
Smak (zarówno ananas jak i owoce leśne) powala na kolana. Świetny!
Skład kombinowany (dodatki BA, witamin z grupy B, histydyna) przez co cena znowu jest wysoka. Ja tych dodatków szczerze mówiąc nie czułem i nie chcę za nie płacić więc prawdopodobnie był to ostatni kontakt z tym produktem.
Mogę polecić dla osób z grubszym portfelem.


Thermo Pump

5g/10g przed treningiem

Nie chcę się powtarzać ale muszę.
Zwiększona bardzo mocno termogeneza, znacznie poprawione skupienie i wytrzymałość. Jak dla mnie idealny produkt na redukcję i najlepsza przedtreningówka jaką miałem!


Burn & Shape

2 kapsułki przed treningiem

Przy wadze 100kg 2 kapsułki w zupełności wystarczały. Potliwość meeega wzrastała. Zdecydowanie czułem działanie tego produktu i polecam go wszystkim, którzy szukają skutecznego termogenika w dobrej cenie. Wszystko to, czego oczekiwałem po tym produkcie otrzymałem, nawet z nawiązką.
Największe zaskoczenie testu!


Iron Test

2 kapsułki na jakiś czas przed snem

Tu z kolei największe rozczarowanie. Nie odczułem w ogóle tego specyfiku. Ani lepszego snu, regeneracji, zwiększonego libido czy czegokolwiek. Na mnie nie działał. Może to wina zbyt małej dawki, nie wiem. Wiem natomiast, że już Iron Testa nie kupię.



Podsumowując:

Dobra marka z wielkim potencjałem ale niestety w większości przypadków ich produkty nie są na moją kieszeń. Jednak tak czy inaczej, polecam spróbować i samemu się przekonać




Dziękuję jeszcze raz i pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67475
IGM w pozie triceps bokiem prezentujesz się mega konkretnie. Świetny progres Panowie. Gratuluję wytrwałości i samozaparcia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Igor jak i Meju - b. dobra robota, bardzo dobrze to wygląda u Igora, a Meju dokończ redukcję i narzucaj w miarę możliwości czystego mięcha, bo przy Twoim wzroście już to bardzo dobrze wygląda i na pewno na żywo wzbudzasz grozę .

Dzięki za szczerze opinie supli, beż ściemniania, tak powinno być, bez zbędnego koloryzowania .



Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2013-07-28 21:48:39

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Powiem tak progres wiać gołym okiem...
Dziękuje jako oficjalnie i jako kolega forumowy , dobrze prowadzony test bez zastrzeżeń
IGM pozytywnie mnie zaskoczyłeś ! Załóż te rurki z porównawczej foty!
Meju jak widzisz potraktowałeś jako lekcję tą redukcje, mam nadzieje że wyciągnąłeś dużo z tej lekcji + za filmik w ogóle dobra robota!
Pozdrawiam

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2013-07-28 21:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6106
meju dobrze jest wez pod uwage ze pewnie masz wiecej wody na sobie niz igor ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dawno mnie tu nie było. Zacny progres IGm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
czelona dziękuję

Patryku również ddzięki Tak jest. Jeszcze miesiąc redukcji przede mną. Wrzucę tu potem fotkę i mam nadzieję, że pozytywnie was zaskoczę. Czy grozę to nie wiem ale nawet jeśli to w mojej pracy jest wskazane

Wojtku dzięki Tak jest, to była kolejna lekcja. Mam 19 lat. Mam czas. Bez żadnej spiny. Przestałem się wreszcie bać czitów


DJJ i wody i tłuszczu mam więcej, ale spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a jeszcze? czemu żaden z Was nie opisał swojej diety? to bardziej istotne od supli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry wybór?

Następny temat

VPX Friction 330g czy 345g?

WHEY premium