Sony myślę, że niewiele bo lecę na razie na zerowym czyli bardziej rekomp. Na razie tkanka tł. schodzi więc zostaję przy tym do momentu jak już stanę w miejscu, wtedy będziemy lekko ciąć
Ważniejsze dla mnie jest zrzucenie cm w pasie niż wagaIlość wyświetleń tematu: 83247
Ważniejsze dla mnie jest zrzucenie cm w pasie niż waga
IGMTak rodzynki, czasami wpadnie do tego ryż biały bo przy wyższych węglach same rodzynki byłyby nieekonomiczneOczywiście zostaję przy całej puli węgli po treningu tak jak dotychczas. Z Wojtkiem myśleliśmy jeszcze o kilku dniach bez węgli i ładowanie ale jak na masie działała cała pula po trenie to po co zmieniać.
"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html
Póki idzie nic nie będę zmieniał.
Jeśli przy takim lekkim treningu taka potliwość to nie chcę myśleć co będzie jutro.
"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html
wczoraj się surowego czosnku nażarłem na noc i do teraz mam niestrawności
ALe czuję trochę lepiej, także na lekki trening pójdę. A co wpisek, tak żeśmy ustalili
szykuj się na piątek, bo meju wraca pełni sił! Nie próbowałeś ciągnąć łokciem bliżej tułowia w wiośle?
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły