Witam, to jest moj plan split ktorym od ponad 1,5roku sie posluguje, lecz juz dluzszy czas mam zastoj, tzn nie idzie nic w ogole, zatrzymalem sie albo mi sie zdaje, niby waga rosnie ale nic nie widze, z tym ze czasami mieszam sobie partie w rozne dni, np robie od konca albo zaczynam od srodka i do tego dolaczam przedramie, wyglada to mw. tak:
Pon
Klatka
-wyciskanie sztangi plasko 4x(12,10,10,8)
-wyciskanie hantli na skosie 4x(12,10,10,8)
-rozpietki plasko 4x(12,10,10,8)
Biceps
-uginanie ramion na lamanej sztandze 4x(12,10,10,8)
-unoszenie hantli tzw. mlotki 4x(12,10,10,8)
-ugiananie ramion ze sztangielkami w siadzie na lawce skosnej z sup. 4x(12,10,10,8)
Sro
Barki
-wyciskanie sztangi zza glowy siedzac 4x(12,10,10,8)
-podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4x(12,10,10,8)
-wyciskanie zolnierskie 4x(12,10,10,8)
-unoszenie ramion w przod ze sztangielkami 4x(12,10,10,8)
Triceps
-francuskie wyciskanie w siadzie 4x(12,10,10,8)
-pompki w podporze tylem z obciazaniem 10kg 4x(12,10,10,8)
-prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie 4x(12,10,10,8)
Czw lub Wto
tutaj sobie robie powtorke z jakiegos dnia ktorego dawno nei robilem, np klata lub inne partie
Pia
Plecy
-podciaganie na drazku szerokim nachwytem z przywiazanym obciazeniem 4x(12,10,10,8)
-wioslowanie w opadzie 4x(12,10,10,8)
-podciaganie hantli w opadzie 4x(12,10,10,8)
-podciaganie konca sztangi w opadzie 4x(12,10,10,8)
Nogi
-pryzsiady wykroczne z hantlami 4x(12,10,10,8)
-wspiecia na palce z hantlami 4x(12,10,10,8)
-prostowanie nog w siadzie 4x(12,10,10,8)
chodzi mi glownie o to zebym zaczal rosnac w barkach, mam nadzieje ze mi pomozecie, kazda porada sie liczy bo zaczne brac cos pod uwage, moze dzieki wam wkoncu cos ruszy, moze zmiana planu na FBW lub jakies inne?
Pon
Klatka
-wyciskanie sztangi plasko 4x(12,10,10,8)
-wyciskanie hantli na skosie 4x(12,10,10,8)
-rozpietki plasko 4x(12,10,10,8)
Biceps
-uginanie ramion na lamanej sztandze 4x(12,10,10,8)
-unoszenie hantli tzw. mlotki 4x(12,10,10,8)
-ugiananie ramion ze sztangielkami w siadzie na lawce skosnej z sup. 4x(12,10,10,8)
Sro
Barki
-wyciskanie sztangi zza glowy siedzac 4x(12,10,10,8)
-podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4x(12,10,10,8)
-wyciskanie zolnierskie 4x(12,10,10,8)
-unoszenie ramion w przod ze sztangielkami 4x(12,10,10,8)
Triceps
-francuskie wyciskanie w siadzie 4x(12,10,10,8)
-pompki w podporze tylem z obciazaniem 10kg 4x(12,10,10,8)
-prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie 4x(12,10,10,8)
Czw lub Wto
tutaj sobie robie powtorke z jakiegos dnia ktorego dawno nei robilem, np klata lub inne partie
Pia
Plecy
-podciaganie na drazku szerokim nachwytem z przywiazanym obciazeniem 4x(12,10,10,8)
-wioslowanie w opadzie 4x(12,10,10,8)
-podciaganie hantli w opadzie 4x(12,10,10,8)
-podciaganie konca sztangi w opadzie 4x(12,10,10,8)
Nogi
-pryzsiady wykroczne z hantlami 4x(12,10,10,8)
-wspiecia na palce z hantlami 4x(12,10,10,8)
-prostowanie nog w siadzie 4x(12,10,10,8)
chodzi mi glownie o to zebym zaczal rosnac w barkach, mam nadzieje ze mi pomozecie, kazda porada sie liczy bo zaczne brac cos pod uwage, moze dzieki wam wkoncu cos ruszy, moze zmiana planu na FBW lub jakies inne?
Krzysztof Piekarz