09.01.2012 poniedziałek
bieżnia 20 min. dystans 2,6km
prostowanie nóg siedząc 3x10 15kg
uginanie nóg siedząc 3x10 20kg
wyciskanie poziome w siadzie 3x10 15kg
przyciąganie poziome w siadzie (do klatki) 3x10 20kg
przysiad 2x20 bez obciążenia , 3x10 12kg
wykroki 2x10 12kg
wioślarz 10minut
rozciąganie
10.01.2012 wtorek
rower stacjonarny 20 minut
rozciąganie
11.01.2012 środa
bieżnia 20 min. dystans 2,9km
prostowanie nóg siedząc 3x10 15/17,5/17,5kg
uginanie nóg siedząc 3x10 20/22,5/22,5kg
wyciskanie poziome w siadzie 3x10 15kg
przyciąganie poziome w siadzie (do klatki) 3x10 17,5/20/17,5kg
przysiad 2x20 bez obciążenia , 3x10 12kg
wykroki 2x10 12kg
orbi 15 minut
rozciąganie
-------
od dwóch miesięcy regularnie piję rano tran - stan skóry znacząco się poprawił - na całym ciele. nie jest już tak sucha
no i na stałe wprowadziłam już melisę, jestem oazą spokoju w pracy
4-5 szklanek w skali dnia to chyba nie za dużo?
od przyszłego tygodnia chyba już zacznę ćwiczyć wg ostatniego planu, tylko musiałabym wprowadzić korektę, bo nie mam możliwości robić niektórych ćwiczeń. czy mogą być takie zmiany:
-uginanie nóg leżąc na -> uginanie nóg w siadzie
-
wyciskanie sztangi skos -> wyciskanie sztangielek
- przyciąganie drążka dolnego w siadzie płaskim ->
http://www.lifefitness.com/static/cms_workspace/products/commercial/lfstrength/signatureseriessinglestations/upperbody/CS-SigSingle_FZROW-hero.png
co do wyciskania - przy ławeczce stojaki są zamontowane na stałe pod sztangę 20kg a tyle to ja nie jestem na chwile obecną wycisnąć, troszkę brakuje
czy takie zmiany mogą być?
Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-01-11 15:53:57