SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stella0307 / Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Witam
Mam 19 lat, 168 wzrostu i 68 kg. Zwracam się do Was z prośba o pomoc. Otóż od roku byłam na diecie 1000 kcal ale gdy powróciłam do normalnego żywienia przytyłam 10kg i pomimo tego, ze staram się jeść z umiarem to i tak kg przybywają. Od 2 tyg chodzę na siłownie i basen, ale nie wiem co jeść i jak ma wyglądać moja dieta aby moja waga zamiast rosnąć stanęła a później powoli spadała. Serdecznie proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
Gratuluję sylwetki. Przy takiej intensywności fizycznej jaką masz ujędrnisz ciało i będzie ok. Piersi i pośladki prezentują wysoki poziom i to się liczy ;)

Powodzenia w trzymaniu diety.

Zmieniony przez - Przemus916 w dniu 2011-01-14 20:55:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Na początek proszę, wypełnij ankietę, której wzór znajdziesz w Regulaminie działu: [https://www.sfd.pl/-t666947.html] 
Zdjęcia dopełnią kompletu danych

Z samym regulaminem też się zapoznaj, poczytaj linki, które są tam umieszczone, a przede wszystkim artykuł: [https://www.sfd.pl/-t585708.html] 

Przedstaw również swoją propozycję diety oraz wpisz plan treningowy.

Dopiero mając te wszystkie dane będziemy mogły skorygować i doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć

Na sam początek prosimy:

1. Wypełnić ankietę, której wzór znajduje się w Regulaminie Działu: https://www.sfd.pl/-t666947.html

2. Wkleić zdjęcia sylwetki

3. Przeczytać lekturę obowiązkową: https://www.sfd.pl/-t585708.html

4. Podać swój przykładowy jadłospis


EDIT: Martucca była szybsza

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-01-12 10:56:01

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O minutę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Wiek : 19
Waga : 68
Wzrost : 168
Obwód w biuście : 94
Obwód pod biustem : 84
Obwód talii w najwęższym miejscu : 75
Obwód na wysokości pępka : 82
Obwód bioder : 89
Obwód uda 57
Obwód łydki 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie wiem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 3x tyg, basen 1x tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka jajecznica
Co lubisz jeść na obiad : kurczak salatki
Co jako przekąskę : orzechy wloskie, owoce, warzywa
Co jako deser : budyn
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowa
Preferowane formy aktywności fizycznej: kazda
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : 1000 kcal
Trening:
I CARDIO:
1. Rower 15min (tętno ok 110 - 120 ud/min)
2. Bieżnia 10min prędkość ok 6 - 6,5km/h (szybki marsz)
II ĆWICZENIA SIŁOWE
Brzuch
1. Leżąc na macie nogi uniesione zgięte w kolanach, ręce splecione na karku, ewentualnie wzdłuż tułowia. Należy wykonać spięcia brzucha, na tyle wysokie by odrywać łopatki od podłogi. 3 x 20

2. Leżąc na macie, nogi zgięte w kolanach, pięty przy pośladkach, ręce wzdłuż tułowia. Należy wykonać nawijanie nóg na klatkę piersiową, tak by biodra odrywały się od podłogi 3 x 20

3. Mięśnie skośne brzucha - skręty tułowia w lewo i prawo przy unieruchomionych nogach, lub skręty nóg i bioder przy unieruchomionym tułowiu. 3 x 20 na zmianę w lewą i prawą stronę.

4. Grzbiet - na ławeczce do mięśni grzbietu maksymalne skłony tułowia i wyprost 3 x 12-15

5. Klatka piersiowa - Na maszynie do klatki piersiowej, siedząc wyprosty i zgięcia ramion w łokciach 3 x 15

6. Plecy - Siedząc, ściąganie drążka do karku, trzymanego szeroko nachwytem. 3 x 15

7. Barki - Siedząc, oparcie ustawione pionowo, wyciskanie hantli (ok 2-3kg) nad głowę. 3 x 15

8. Pośladki - w klęku podpartym na przedramionach wymachy nogi w górę 15 powt. noga prosta w kolanie, 15 razy noga zgięta w kolanie.Wykonać 3 x 30 powt. na zmianę prawa i lewa noga.
9. Mm. zewnętrzne i wew. uda - Na maszynie do ćwiczeń tych partii mięśniowych - przywodzenie i odwodzenie nóg. 3 x 20
Moze napisze co lubie jesc:
Sniadanie: owsianka z orzechami wloskimi i rodzybkami, kawa z mlekiem
II sniadanie: serek wiejski i 2 kromki chleba razowego
obiad: kurczak w sosie slodko-kwasnym z warzywami, makaron z tynczykiem
kolacja:
przekaski: owoce, warzywa
kolacje: najczęściej taka sałatka: sałata, pomidorki, tuńczyk, oliwki, mozarella i oliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45


zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
Dziewczyno, nie redukuj nic, proszę Cię! Wyglądasz jak zdrowa, piękna dziewczyna, a nie jak wieszak ''top model''. Jedz zdrowo, wedle wskazówek zywieniowych zawartych w dziale odzywianie.Ale nie redukuj nic, jest pięknie : )

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Masz fajne piersi Wpadłam do tematu i postanowiłam Cię o tym uświadomić....jakbyś nie wiedziała....mam podobną historię, podobną figurę (poza biustem)dlatego będę śledzić temat....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Dziękuję bardzo:)
ok nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinnaś robić nie redukcję a zwyczajnie zacząć dbać o sylwetkę i ją ładnie ukształtować. Redukcja spłaszczy Ci pośladki i cycki, talia będzie też mniej widoczna a to nie będzie fajne. Zrób sobie trening siłowi, a w jedzeniu wprowadź po prostu zdrowe zasady. Przeczytaj linka pod moim postem, tam masz podstawy układania diety.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zapyerdalać trzeba- SPAM vol.3

Następny temat

BREAST SHAPER Stymulacja Biustu Podnosi i ujedrnia ?!

WHEY premium