SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marceliono/masa/filmiki s12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
9.11.09

trening:
wyciskanie skos w dol: 8x90kg 8x110kg 5(6)x120kg
wyciskanie hantli plaska: 8x35kg 7x35kg
bramka: 1s 8 powt
wyciskanie nad glowe (prowadnica): 8x70kg 8x80kg
unoszenie hantli na boki: 8x11kg 8x13kg
sciaganie drazka gornego wyciagu: 8x wszystko /2s
podciaganie: 8xbrak ciezary/2serie
wioslo hantel: 8x41kg /2s
uginanie przedramion ze sztangielkami (supinacja): 8x15kg /2s

odczucia:
dlaczego tak dziwnie ? juz tlumacze, sa dwa dobre powody:
1. chcialem sie napompowac do zdjec na mr. sfd
2. po horobie chcialem walnac ogolno rozwojowke zeby znow sie rozruszac
niestety odczuwam spadki po horobie, zwlaszcza sily. na skosie w dol normalnie mialem pod chodzic pod 140/150kg jak widac podszedlem pod 120 i to z trudem ... na inne partie tez troche widac spadek sily.
ogolnie nawet ladnie sie spompowalem, tego mi brakowalo ale trening byl na tyle ... hmmm .. dynamiczny ze kondycyjnie siadalem, w polowie myslalem ze sie pozygam ze zmeczenia ... nie spompowalem nog bo juz od samego chodzenia lapaly mnie skurcze. podczas napinek nie moglem spiac lydek wogole a uda nie dokonca ...
niestety tez chwilowo z powodu czynnikow takich jak brak czasu i brak siana musialem wrocic na stara silownie ktora niestety jest duzo gorsza ... takich parti jak nogi i bary nie jest tam wstanie bardziej rozbudowac niestety, jedynie utrzymac ... w przypadku reszty jestem zdania ze jak mocno bede tyral to i tak cos pojdzie ... wkoncu lawka to lawka a na bica i trica cwiczen na wolnych ciezarach nie brakuje. w przypadku plecow to hmmm ... wioslo, podciaganie i niektore z cwiczen na wyciagu moge robic ale bedzie trudnosc z martwym gdyz ciezko tam nalozyc wiecej niz 200kg, obciazniki maja malą srednice i duzą grubosc.
fotki na mr. sfd wrzuce dzis wieczorem albo jakos jutro do dziennika i oczywiscie na post samego konkursu (jesli pozwola wystartowac gdyz nie posiadam wymaganego czasopisma a jedynie kartke ... odwiedzilem 3 kioski i nigdzie go nie bylo ... )
jeszcze apropo samej formy, przez te chorobe niestety wizualnie mocno poliecialem przez co jestem wciekly bo mial bym wieksze szanse na jakies dobre miejsce ....

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Trening jak trening ważne ze wiedziałes po co tak go rozplanowałeś .Fotki pewnie będe super skoro na pompę nie narzekałeś .Czekam aż się pojawią ,pewnie nie będzie tak żle z tym miejscem trzymam kciuki

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ogolnie masakra, zobacyzlem fotki to tylko sie powiesic. przez chorobe spadlem bardziej niz myslalem ... niby tylko ponad 2kg ale wizualnie to porazka. oprocz teog kartki nie widac, zarysow miesni nie widac bo zalany jestem a pozatym zdjecia robione z lampą blyskową, kto sie troche zna to wie czemu lampa blyskowa to zlo.

na mr. sfd napewno nei startuje.











to sa jedyne fotki warte pokazania, reszta to poraszka, bez przesadyzmu.

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-11-09 20:04:39

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
10.11.09

trening:
podciaganie: 8xbrak obciazenia 8x5kg 8x7kg 8x9kg
wiosło: 8x60kg 8x70kg 8x80kg 8x90kg
sciaganie drazka dolnego wyciagu, uchwyt mlotkowy: 8xprawie wszystko 8xcale obciazenie maszyny/3s
przenoszenie hantli w lezeniu na brzuchu: 8x17kg/3s
martwy ciag: 8x100kg 8x120kg 8x140kg

odczucia:
podciaganie: przecenilem spadki sily ze spokojoem moglem te 14/15kg obciazenia moglo byc, no ale nic nie szkodzi, przynajmniej sie rozruszalem i wiem ze nie jest az tak tragicznie. kazdy ruch wykonany od pelnego zwisu.
wioslo: zapas sily, z 10/20kg moge dolozyc, jak nie wiecej
sciaganie drazka: maszyna juz odpada, za lekko mi szlo calym obciazeniem, od tej pory tylko wolny ciezar. ale tak w zasadzie dzisiaj nie zrobilem podciagania koncowki sztangi bo mi sie nie chcialo
przenoszenie hantli: 19/21kg moglem wziasc (spadkow sily na to brak)
martwy ciag: robiony z bardzo niskiego pulapu, musze bardziej przylozyc sie do nog bo to one mi odstaja. zaczynaja tak nisko naucze sie je lepiej angazowac. aczkolwiek te 140 i tak nawet lekko poszlo. za tydzien idzie 160

ogolnie trening dobry, byla pompa i nawet sila wieksza niz sie spodziewalem po tej chorobie ;-P wroce szybciej niz myslalem. ogolnie juz nawet od wczorajszej ogolno rozwojowki czuje sie bardziej nabity. dobra dieta, dobry trening i w 2 tyg jestem soba

na poczatku grudnia musze tez wejsc na suple, rozwazam opcje shock + storm, nano +halo albo superpump + sizeon.
shock + storm- troche ponad 200zl, dobre polaczenie, same dobre opinie
nano + halo- w zasadzie tutaj mam duze watpliwosci i nawet nie wiem czemu to rozwazam opinie slyszalem podzielone
superpump + sizeon- w zasadzie klasa sama w sobie, niestety nawet na propomocji cena tego zestawu to 265 zl. wolal bym to polaczenie ale czy wezme to czy shock to zalezy od siana. 50zl jednak dla mnie roznice robi
jeszcze zobacze

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a VPX NO Synthesize + VPX NO Shotgun?

zobacz opinie Pepo albo Bodka https://www.sfd.pl/VPX_NO_Synthesize_+_VPX_NO_Shotgun-t482308.html 

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ale czy lepsze od sizeon + superpump ??
wziolem raz miarka od owny to na treningu powychdzily mi zyly nawet na klacie

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a czy lepsze to nie wiem, pokazalem poprostu dobry zestaw
poczytaj, pomysl, pogadaj i wybierz

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-11-10 18:38:54

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
kurva jak się nie zgłosisz do MR SFD to najazd na chatę masz

Dobrze jest , na Twoim miejscu startowałbym.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
musze bardziej przylozyc sie do nog bo to one mi odstaja


no zdecydowanie popieram


nano weź Ty sobie odpuść człowieku shock+storm bym polecała

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
wuchta -nie nie, pomysl z mr sfd juz sobie odpuscilem zdjecia sa w kiepskiej jakosci ale pomijajc to forma tez slaba nie widze sensu startowac, musial bym miec lepszego fotografa to moze bym pomyslal. jesli za rok bedzie to sie specjalnie przygotuje
moze nawet skorzystam z pomocy profesjonalisty i zrobie forme wmiare konkretną will see

vena- no tez tak mysle, kit z nano. a co wybiore z tych dwoch to jeszcze pomysle. zobaczymy jak z sianem

molu- przemysle

ps. dalem tylko fotki na ktorych dobrze wyszedlem pozostalych pieciu nie pokaze bo zal

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-11-10 21:20:41

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-11-10 21:21:13

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś ćwiczenia na klatke i brzuch

Następny temat

Ułozenie treningu

WHEY premium