SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marceliono/masa/filmiki s12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
nie jestem trojboistą jak Ty uojciec za kulturyste tez w zasadzie sie nie uwazam. moim celem jest byc duzym przy dobrym bf i propocjonalnej sile. poki co uwazam ze sila jest propocjonalna do wymiarow i powoli idzie do przodu. martwy ciag zaczolem robic od tego roku a od czasu wypadku robie go porzadnie od neidawna. nogi ktore jak wiesz tez sa wazne przy mc robie naprawde od miesiaca (wczesnie treningi byly smiechu warte i nic dziwnego ze nogi jak patyki) w zasadzie i tak poprawilem sie z jakies 60kg juz

ale spoko, do konca pazdziernika pojdzie 200kg

swoja drogą, ile bierzesz na martwy ciag??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Racja my jesteśmy amatorscy bb i siła musi być proporcjonalna do sylwetki jak rozkręciło się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
" ale spoko, do konca pazdziernika pojdzie 200kg "

A potem PCT i znowu bedzie 120

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
nie bedzie pct i***** !!

avasso- dopiero sie rozkreci jak mowilem byly male komplikacje... za jakies 2 tyg bomba bedzie dopiero w pelni sil !!

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
ch** go wie ile biore aktualnie marceliono. mam podobne zalozenia co ty, tez chce 200kg wciagnac w jak najszybszym czasie, ale w sumo ;) i zejsc do stabilnej wagi ponizej 67.5 (chce uniknac jakiegos mega zrzucania wagi, bo to uciazliwe).

zreszta, sile mozna laczyc z sylwetka - patrz senegroth ;)

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
sene ma 35 na lapie dobrze kojaze? mi sie marzy 50 w tym momencie juz wchodzi dyskusja kto jaka sylwetke uwaza za porządną tez pamietaj ze sylwetka trojboisty zawsze sie rozni od sylwetki poprostu cwiczacego czlowieka. najlepiej to widze na ownie ktory ze mna trenuje, od kad przerzucil sie na trojboj widac zmiany w wygladzie

jesli uda mi sie kiedys podniesc 300kg na martwy na jeden to bede z siebie zadowolony (podkreslam kiedys)

dobrze kojaze ze planujesz byc w tym roku na jakis zawodach ??

Jak czytam twoje ciezary z martwego to pozbywam sie kompleksow :P
w profilu masz 150 na 2, to czemu kompleksow sie pozbywasz?

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-08-30 13:14:03

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
bo liczy ze jak wejdzie na towar to pojdzie 200 w miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
bo liczy ze jak wejdzie na towar to pojdzie 200 w miesiac
mozna sie latwo przeliczyc

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
kompletnie zapomnialem zeby wczoraj wrzucic wypiske

30.08.09

trening:
siady: 8x80kg 8x100kg 8x120kg 3(5)x140kg
suwnica: 8x130kg 8x190kg 8x250kg 8x250kg
przysiady wykroczne: 8x40kg 8x50kg 8x60kg
wyprosty: 15x40kg 15x45kg 15x50kg
uginanie nog lezac: 8x35kg 8x40kg 8x45kg
uginanie stojąc: 8x10kg/2 serie 8x15kg/2serie
dzien dobry: 8x70kg 8x80kg 8x90kg 8x100kg

odczucia:
ogolnie troche ciezkie dni ostatnie przechodze, chodze troche przybity i stres z egzaminem ktory mialem i nie tylko. tak czy siak klopoty ze szkola za soba mam, z dziewczyną mozna powiedziec ze tez (mimo ze nie moja nie wnikac). z cyklem tez zaczelo sie ukladac i mam nadzieje ze uda mi sie ponownie spiac dupe i znowu ruszyc z waga
a co do samego treningu to dzisiaj ledwo wchodze po schodach

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Nie dziwię się ze nie możesz chodzić po schodach !
Po tylu seriach i takimi cięzarami mnie by musieli pchać na wózku



Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-08-31 13:05:41

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś ćwiczenia na klatke i brzuch

Następny temat

Ułozenie treningu

WHEY premium