SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lunika bedzie szczupła

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
lunika jak sie udal chleb? z jakiego przepisu pieklas? Pytam bo po powrocie do domu tez chce sobie upiec, choc ja to wegle flownie z platkow owsianych jem i warzyw, ale moze 2-3 razy na tydzien na sniadanie by tak kromeczka swojeskiego chlebka

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Obli własnie widzę, ze ta moja dieta robi sie monotonna i momentami zmuszam sie by cos przelknac bo mam juz tego dosc. Muszę pokombinowac z innymi skladnikami. Dzieki za podpowiedzi.

Kaszmirko chleb pieke juz kolejny miesiac. Mam przepis od znajomego. Jest to chleb pszenno- zytni z nasionami na zakwasie. Zawsze sie udaje i bardzo prosty do zrobienia. Jak chcesz to podam przepis.

Miska na dzis:




Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-18 07:48:54

Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-18 08:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
prawda jest taka ze wiekszośc ludzi ma monotonna diete, ty , po twoim sposobie jedzenia teraz, widać ze tez miałaś ja monotonna.
Tylko jak nie zwracamy na to uwagi i jemy co chcemy to nie ma problemu, jak nagle musimy odrzucic polowe składników jakie jadłyśmy to zostja nam na talerzu rzeczy, ktore robione jak dotychczas nagle staja sie nudne

Przy tym systemie zywiania co masz mozesz jeśc dowolne warzywa w dowolny spsob zrobione, wszystkie rodzaje zródeł bialka który kazdy tez mozna dowolnie upiec, usmazyc, ugrilować ugotowac, przyprawic w dowolny spsob.
Tak, trzeba sie troche pogimnastykować w kuchni od czasu do czasu


Nie jedz ryzu białego on juz zupelnie nic nie ma do zaoferowania. Masz 1600kcal wypelnij je jak najbardziej odżywczymi składnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Oblimasz 100% racje i dopiero teraz widze jak duzo jadlam węglowodanów. Teraz musze nagle zastapic je bialkiem lub tluszczem.
Weglowodany sa wszedzie w zasiegu reki i w sklepie i w domu tylko czekaja by sie nimi zapchnac.
Ryz z obiadu zastapilam burakami.
Wczoraj byl trening:
40 min bieg + rozciaganie nog
Hantle 3 kg na reke:
rece po bokach do gory 20 razy
rece z przodu uginane i podciagane do brody po 20 na reke
to samo z oparciem o kolano po 20 na reke
rece nad glowa uginane do tylu z hantla 3 kg 15 razy
wyciskanie hantli stojac rece do gory i opuszczam do ramion i tak 20 razy
damskie pompki 20 razy
przysiady - nie policzylam
jaskółka nie policzylam
na koniec rozciaganie z callaneticsu

Miska na dzis ale zapomnialam zabrac chleb do pracy i tylko bede wcinac lososia z pomidorami. Dobrze, ze te pomidory wzielam bo by byl problem a tak jakos zjem.




Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-19 08:24:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
lunika ladny trening a o przepis na chleb poprosze, chetnie wyprobuje po powrocie

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko dziekuje
przepisem podziele sie chetnie bo latwy i smaczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Weekendowa miska byla czysto nie liczac 2 jablek i 2 gruszek ,ale nie bede jej juz wklejac bo nie pamietam wszystkiego dokladnie co bylo.
Trening byl ale bez biegów.
Rozpiske treningu wpisze pozniej bo teraz musze zajac sie pracka.

Miska na dzis:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Mialam wpisac trening. Cwicze z hantlami po 3 kg na reke:
rozgrzewka
brzuszki 50 razy
lezac nogi do gory 20 razy
francuskie uginanie rak 40 razy
rece po bogach do gory 20 razy
rece z przodu podciagane do gory 20 razy na kazda reke
przysiady 40
wymachy rak z hantlami do tylu po 20 na reke
podciaganie rak opartych o kolano po 20 na reke
pompki damskie 20
jaskolka po 10 na noge i reke
rozciaganie z callaneticsu
bieganie 2-3 razy w tygodniu po 1 godzinie
Dziewczynypowiedzcie mi czy to co cwicze to moze byc. Czytam w innych dziennikach, ze macie plany treningow a ja tak raczej bez jakiegos planu. Cwicze raz mniej raz wiecej zalezy ile mam sily. Cwiczenia robie co dzien tylko biegi rzadziej.
Proszę o informacje czy popelniam bledy
Miska na dzis. Chleb jako przegryzka, poniewaz wlasnie piecze sie i bedzie swiezutki na wieczor. Jak znam siebie to nie opre sie jego zapachowi i wciagne krome

Do tej makreli i kielbaski mam rukole bazylie i pomidory wiec nie lacze tego z innymi weglami.




Obiecany przepis na chleb:
1 kg maki pszennej typ 550
0,5 kg maki zytniej pełnej
1 szkl. siemienia lnianego
1 szkl. otrab (jakiekolwiek)
0,5 szk pestek dyni
1 szkl. pestek słonecznika
4 lyzki soli
Zakwas 250 -300 ml (słoik po dzemie bo w takim robie zakwas)
6-7 szklanek cieplej wody ( 3 szkl zimnej kranowy i 3 szkl goracej zmieszac)
Wymieszc w misce drewniana lyzka suche składniki . Dodac wode wymieszac. Dodac zakwas wymieszac. Włozyc do foremek (wystarcza ciasta na 2 keksówki) wysmarowanych dobrze tluszczem (smalec, oliwa co kto woli).
Wyrównac wierzch ciasta za pomoca moczonej lyzki w wodzie. Zasypac lekko maka lub otrebami tak by nie zasychal wierzch. Przykryc papierem. Wstawic do zimnego piekarnika na 10 -12 h (najlepiej na noc). Ciasto bardzo wyrasta . Jak już są pelne blaszki wyrośniętego ciasta to włączyć grzanie na 170 stopni i piec około 1,5 h. Jak będzie suchy patyczek to chlebek już dobry.
Moje uwagi: dodaje tylko siemie lniane, a reszte nasion zastepuje maka zytnia. Uwazam , ze z taka ilością nasion jak w przepisie jest mniej smaczny.Soli daje łyżkę. Dokladam 20g kminku pieknie pachnie i lepiej smakuje (to dla kminkomaniaków).


Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-23 08:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
miska na dzis kalorie przekroczone przez jablko ale nie moge go sobie odmowic





Ponawiam pytanie o moj treningProszę o wskazówki czy cos poprawic w nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
A to na dziś:





Obli poradz mi proszę bo nie wiem co z tym zrobić. Ostatnio bardzo ciagnie mnie do tłuszczy potrafie zjesc kromke chleba ze smalcem a pozniej mam okropne wyrzuty sumienia. I nie wiem czy to tylko zwykle obzarstwo czy cos źle komponuje i dlatego mam te ciagoty. Wiem, ze mam monotonna miske ale nie mam czasu zni sily pichcic wiec wciagam cos co potrzebuje jak najmniej obróbki. Orzechy laskowe leza w lupinach bo wieczorem padam na pysk i nie mam juz na nic sily a rano biegiem do pracy.
Ostatnio zarwalam bieganie ale musze do tego wrocic. Cwicze kazdego dnia raz mniej raz wiecej ale cwicze.
Pije wode z cytryna okolo 2,5l i biala herbate okolo 1l dziennie.
BWT mam ustawione 100/120/reszta.
Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-25 07:44:05

Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-25 07:45:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja NOWA JA! Prosba o pomoc :)

Następny temat

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

WHEY premium