SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lunika bedzie szczupła

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Ja też od zwisania zaczynałam. Potem z wybicia, potem z lekkiego wybicia. Na razie pełnego podciągnięcia z totalnego zwisu nie daję rady ale... do końca roku jest jeszcze trochę czasu
I rzeczywiście jak się pamięta o ściągnięciu łopatek, wypięciu klaty do góry, napięciu brzucha to łatwiej... choć i tak trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko zamontowalam go w futrynie tylko mam obawy czy aby, w ktoryms momencie mi sie nie zluzuje i nie rabne razem z nim w podloge
Z tym zwisem to u mnie jest tak, ze jak sie rozluznie to czuje jak kregi mi strzelaja jak paciorki

Kokosik dzieki za fajna instrukcje podciagania sie bo robilam to raczej intuicyjnie. Sprobuje dzis z odpowiednim napieciem tak jak napisalas.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-12-07 12:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Mi się wydaje że już lepiej katować opuszczania niż robić z wybicia. Raz że się tworzy pamięć mięśniową, a dwa że walka jest dużo cięższa. Ja z lekkiego wybicia podciągnę się nachwytem może z 10 razy, a z pełnego zwisu zero
A z moim pierwszym razem podchwytem było tak że walczyłam żeby wydostać się brodą nad drążek i nic. A któregoś dnia sobie myślę że przecież to nie może być takie trudne, powinnam się skoncentrować nie na brodzie, ale na ciągnięciu łokci w dół i odtworzeniu tego ruchu opadania w przeciwnym kierunku. No i podeszłam do drążka, spróbowałam i cyk i jestem na górze

Bardzo fajny filmik z programem jest na youtubie



Ale ja nie ćwiczę bo się boję że mi plery urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Ziuta nie strasz plerami bo ja i tak mam spore
Dzieki laski wypróbuje kazda propozycje podciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Filmik fajny, znaczy się instruktor na filmiku... te jego miny... ja czasem robię podobne co do opuszczań racja - to podstawa... w sumie zapomniałam ale od tego się tak naprawdę zaczynałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Ha ha ha tez mi sie gosc spodobal. Siedze w pracy i pokazalam go koledze, ze gosc w takim wieku i takie cialo. Komentarza kolegi tu nie zacytuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Zacytuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
podbijam prosbe azzi

ziuta filmik superzasty

az mnie na zazdrosc bierze jak slysze o waszych podciaganiach, bo ja nie dosc ze wisze jak wor ziemniakow to i opadam rowniez szybciorem postanowienie na nastepny rok: podciagnac sie
Luni przylaczysz sie?


Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-12-07 15:13:49

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
kaszmirka ja się przyłączę jak pozwolisz...
A filmik ciekawy skorzystam .

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-12-07 15:19:07

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Kajtek pewnie, bardzo chetnie zrobimy akcje na 2013 rok nie liczy sie kto pierwszy czy kto wiecej ale by do konca 2013 umiec choc raz sie w pelni podciagnac

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja NOWA JA! Prosba o pomoc :)

Następny temat

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

WHEY premium