SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lunika bedzie szczupła

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
NIE WYCHODZI MI TO WYSYLANIE DZIENNIKA JUZ NIE MAM CIERPLIWOSCI
IDE SOBIE WROCE JAK SIE USPOKOJE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Mało kalorii, mało tłuszczu. Warzyw nie wliczasz w rozpiskę
Początki są trudne, powodzenia!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o wyszło
warzyw nie licz dawaj duzo ale nie licz
nie jedz samotnego zrodla ww, postaraj sie by te tluszcze bialko i ww bylo rownomierniej rozlozone w czasie dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096


Dzień dobry.
Bardzo dziękuje za podpowiedzi jestem przeszczesliwa, ze mi pomagacie.
Zmienilam jedzenie na dzis. Staralam zastosowac sie do uwag. Nie myslalam, ze tak ciezko jest ulozyc te diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Wczoraj potruchtalam 40 minut ale wiecej bylo w tym marszu bo ciagle dopadala mnie kolka.
Po takim razgrzaniu zastosowalam jeszcze brzuszki okolo 100 taki, podnosze klatke piersiowa nie odrywajac od ziemi ledzwi , a pozniej bylo podnoszenie nog z pozycji lezenie na plecach no i obowoazkowo agrafka na rece i nogi tak z 15 minut.Na sam koniec bylo jeszcze rozciaganie sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Nie wiem co sie dzieje, ale chyba cos zle kombinuje te diete bo mam ogromne pragnienie. Wypijam ponad 3litry wody ale to i takl malo bo jak by brzuch miescil wiecej to bym pila wiecej.
Czy ktos moze mi powiedziec co sie dzieje.
Zawsze pilam duzo ale teraz tojuz przesada bo brzuch mnie boli od rozepchania. Te ilosci jedzenia i wody mnie przerastaja.
Raaaatunku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja NOWA JA! Prosba o pomoc :)

Następny temat

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

WHEY premium