SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lunika bedzie szczupła

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no pewnie jak szkodzi to nie jedz to tylko spsob na zwiekszenie bialka w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Z tym jajkiem to dziwne bo gotowane na miekko i sadzone wcinam i nic sie nie dzieje. Ale coz widac tak jest i juz.

Dzis piaty dzien rybny. Chyba przedluze jeszcze troszke te dietke bo mi bardzo pasuje. Mama duzo energii i nieprzysypiam.

Wczoraj udalo mi sie kupic filet surowy ze sledzia. Mialam obawy, ze na surowo go nie zjem ale jak polalam, oliwa cytryna i doprawilam pieprzem i ziolami to pyyyyyyyyszne bylo

Dokupilam 0,5 kg szprotek na przekaske (oczywiscie nie na raz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Wczoraj zjadlam na obiad ziemniaki i ciasto owsiane bo ciagle zle sie czulam po tych zawrotach glowy.
Dzis juz wszystko dobrze ale oprocz rybiej miski zjadlam banana i jablko.

Wczoraj trening zrobilam w domu. Zimno bylo i padalo wiec na silke nie poszlam.
Trening bez rozpiski bo taki mix z pilka, chantlami i kolkiem czyli z tym co mam w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Pogoda się jesienna zrobiła i u mnie od razu spadek energii. Ja chcę słoneczko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Azzi dolaczam do Ciebie bo slonce daje mi energie zyciowa. Bez niego gine Kochana ale na weekend zapowiadaja juz slonecznie i cieplucho


Dzis 7 dzien na rybkach. Dojadam tylko troche wegli (30g chleb raowy i maly banan okolo 100g daje to laczne 30g wegli) i jest super. Czuje sie nieociezala. Zamrozone udo indyka poczeka sobie jeszcze na mnie.
Pije pokrzywe, nagietek, mniszek, czerwona i zielona herbate, wode.

Mam piekne zakwasy na zebrach i pod biustem. Chwilowo nie chodze na silke wiec turlam sie na kolku w domu. Za min dojde z nim do wprawy to moze zebow nie zostawie na dywanie bo ostatnio koncertowo wyrznelam pyszczkiem.
Wreszcie dochodze do 4 meskich pompek jednak musze sprobowac je zrobic przed zabawa z kolkiem to moze wiecej mi wyjdzie.

Dzis mam @ ale nie czuje sie bardzo nabrzmiala. Moze to zasluga ryb.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-05-17 07:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
pięknie męskie pompeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Oj Czastka czerwienie sie

Wczoraj z powodu @ dzien bezsilny. Probowalam podejsc do treningu ale sily nie bylo. Wobec czego by wieczoru nie tracic bezowocnie zakrzatalam sie w kuchni i narobilam zapsow żarelka. Wynik pola bitwy w kuchni to: ciastka owsiane, ciasto i babeczki fasolowe, pasztet fasolowy, chleb zytni na zakwasie. Zapasy na dlugo Mankament to taki,ze babeczki nie chca wypasc z foremek i bede musiala je z nich sukcesywnie wyskrobywac ale co tam najwazniejsze, ze dodalam duuuzo kakao i sa pysznie czarne

Pozostaje dalej na rybach ale dodaje wegli jakies 50g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Luni ja tez nigdy nie jestem w stanie cwiczyc jak @ jest a zwlaszcza ani pierwszego ani drugiego dnia.
Wow ale zes sie w kuchni narobila i to jakie pysznosci

Widze ze i Ty dalej ciagniesz rybki,ja tez mialam taki zamiar ale jakos zatesknilam za weekendowymi wspolnymi sniadaniami z malzem i stosowalam przepisowe 5 dni, ale mysle ze jesienia tez zafunduje sobie takie oczyszczanie

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Luni, podziwiam za zapał do gotowania!
U mnie słoneczko wreszcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dziewczyny to pichcenie to z czystego lenistwa. Zrobic raz konkretny balagan i na dluzej miec spokoj.

Po diecie rybnej u mnie waga zmalala tylko o 1 kg i dalej ani drgnie. W pomiarach zastoj nic anic nie zmalalo

Rybska zostawiam nadal w misce i dokladam do niej jajka gotowane oraz jajecznice. Pociagne na tym tak dlugo jak dam rade bo odrzuca mnie od miesa.
Weekend zawalilam miske bo zjadlam jablka i grapefruit.

Trening to 1h biegu w niedziele. Turlanie kółka i przysiady na piłce.
W sobote byla zasówa w ogrodzie jak skonczylam to nie mialam juz sil na nic.


Obli moge tez zastosowac protokół estrogenowy? Czy moze cos innego?

Dlaczego moja kombucha tak szybko przerabia napój w ocet. Zajmuje jej to okolo tygodnia. Bede chyba robic korniszony w occie z kombuchy.


]

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-05-21 11:09:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja NOWA JA! Prosba o pomoc :)

Następny temat

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

WHEY premium