SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lunika bedzie szczupła

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
To daje duuuuzo wieksza przyjemnosc niz kiedys porcja lodów.
->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A teraz to wymienie go na 50 przysiadów dobrze?

Może być, ale wiedz, że ja czuwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Martucca to dobrze,ze czuwasz bo ja potrzebuje bata nad głowa
Micha na dzis:



Malo bialka moze jeszcze cos wymysle i dopchne do 100g.

Czytałam, ze na twaróg i mleko nie jest dobre. Jestem w kropce bo jak wciagne twarog wieczorem to jestem syta do rana, brzuch mam nie wydety i nie budzi mnie głod (ale nie podjadam w nocy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to jedz jak lubisz i nie masz problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Lunika, daj fotkę jak zrobisz swoją oliwę :) Można do niej dirzucać właściwie wszystko - wg uznania

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Rudzinko u mnie nie bedzie nic widac, poniewaz w oryginalnych zielonych butelkach od oliwy.
Wczoraj brak treningu. Wrocilam późno do domu i na dodatek padnieta. Dzis moze bedzie lepiej.
Miska na dzis ale jeszcze ma braki dołoze cos pewnie do obiadu by dociagnac kcal.



Do licha zjadlam pomidory ze swieza bazylia i roznosi mnie chyba uniose sie jak balon. Bez zieleniny jest ok.Dziwne ze to po
bazylii takie problemy.
Znalazlam wreszcie u siebie sklep ze zdrowa zywnoscia i zakupilam maslo orzechowe bez dodatkow ale pychota.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-30 11:28:04

Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-30 11:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no dziwne moze to nie po niej... ile tej bazyli bylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
OBLI chyba tak z 10 listkow. Po rukoli tez tak mialam jak odstawilam to bylo dobrze. Same pomidory nie powoduja balona. Tez sie dziwie bo nigdy nie mialam problemow z zielenina a wcinalam jej duuuzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
substancje ochrony roślin
Tak mi przyszło na myśl kupna rucola i inne zielska tego typu sa czesto pryskane, chyba z eto bio lub z własnej hodowli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Zielsko z wlasnego ogrodka bez pryskania. W weekend zrobie probe ostateczna ziem kazdego dnia inne zielsko osobno i zobacze czy po kazdym tak mam czy po bazylii.Bo przypomnialam sobie ze rukole tez mialam z bazylia.
Zarełko na dzis:




Wczoraj 1,5h trening z hantlami po 3 kg + rozciaganie sie.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2011-08-31 12:02:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja NOWA JA! Prosba o pomoc :)

Następny temat

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71

WHEY premium