SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

femme fatale... nigdy się nie poddają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
no w sumie z tym wioslem to moze i racja.

a i fajny pomysl Jodelko na te szrugsy robione za pomoca wyciagu bo ja nie mam jak i gdzie robic tego mdsa wiec robilam normalne a mds wydaje sie byc fajny ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
stekat, nie rob nam tego, fajnie sie patrzy na twoją sylwetke na filmikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
4ki tez od pleców idą

a na foto masz jak trzeba

no ale jeśli na siłe nadrabiać to najlepiej wchodzą..nieczyste wiosło szrugsyciągnięte właśnie z 4rek mocno w górnej fazie

kiedyś dużo tego robiłem to sie mega odznaczały,
teraz nie robie dzieki czemu jest bardziej proporcjonalnie

ale jeśli miałbym dowalić
to właśnie takie wiosła (mocno wyprostowana sylwetka, sztanga nachwytem, po udach, nadrzucane u góry), unoszenia opad zwłaszcza/high pulle

ale nie rób tak, klasyk i będzie proporcjonalnie szło(ew unoszenia w opadzie i tyle)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
bic, ida, idą, ale idą czy nie idą, to priorytet na plecy jednak :)>
pozatym MDS, cwiczenie kozak:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no od tych wioseł specjalnie plecy nie idą 4ki, poźniej obłe, najszersze mało, prostowniki od trzymania dużych kg wytrzymałościowo troche

skąd ta nomenklatura którą tak ostatnio propagujecie? tnation czy inne hamerykańskie fora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
te power wiosła, to wymysl puma, na grubosc pleców :).
wyysł tzn on to propaguje. Sam jestem zdania, ze jak jest rakc pull, to power wioslo sie nie przyda, raczej widzial bym wiosło bardziej pedantyczne, ew. jakeis mocne ale jednorącz, bo grubośc lubi ćwiczenia jednorącz ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
no od tych wioseł specjalnie plecy nie idą 4ki, poźniej obłe, najszersze mało, prostowniki od trzymania dużych kg wytrzymałościowo troche

Bic ja Cię proszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
o mds'y bardzij mi chodziło

Hubert - takie jak ja pisałem wiosła;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
To tez propaguje puma, a cwiczenia, rodem z ameryki, kanady, z specjalizacji CT, z T-nation...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673




POMIARY
6.04/ 12.04
OBWÓD UDA(góra): 54,5 / 54 [-0,5]
OBWÓD UDA(środek): 52 / 51,5 [-0,5]
w sumie to jedyne zmiany porownujac do poprzedniego tygodnia. jesli chodzi o faldy to sie nic nie zmienilo

--------------------------------
oj chyba powinnam sie skupic bardziej na diecie, przez pare ostatnich dni cos za malo mi wychodzilo jedzenia, a dzisiaj i wczoraj nie dosc ze malo to troche nieczysto.

---------------------------

--==Barki , bic, brzuch==--

nie wyrobilam sie na silke wiec troche pomachalam u siebie na strychu
nie pamietam dokladnie ale bylo :


szeroki wycisk stojac
unoszenie bokiem
combo
wymach w opadzie
uginanie hantli nachwyt/podchwyt/neutral
troche brzucha

jakos bez weny i bez wiekszych checi ten trening zrobiony.

ale ale

dzisiaj bylam biegac co prawda 3km tylko, ale jak na debiut tegoroczny to i tak sie ciesze ze sie udalo , ciagly bieg- bez zatrzymywania wiec nie jest zle co prawda sie dosc mocno zmeczylam ale tragedii nie bylo biorac pod uwage ze to slalom miedzy kaluzami :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a 6 weidera

Następny temat

Wyciskanie na płaskiej VS dipsy.

WHEY premium