SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

femme fatale... nigdy się nie poddają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
znowu to wiosło nieszczesne

szrugsy leżąc - chce Ci sie tak kombinować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
co w tym wiośle źle? zwierzęco jest:D kociaka też łapię.
YY 6 krążków pod ławkę to nie kombinowanie:)

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876


wiosło - nie ma sensu, a łatwo sobie coś zrobić

szrugsy - no dobra chce Ci się,
tylko po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
Szrugs ma być idealnie w poziomie. Nie jestem tak rozciągnięta by wykonać to w opadzie, poza tym wygodniej leżąc, a ławki mam za niskie, by sztangielki nie dotykały ziemi. A max naciąg powinien być.

Pokaż swoje power wiosło, które ma sens.

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
szrugsy - ale pomijając wersje wykonania
po co?
na tył barków? tyle fajnych ćwiczeń przecież jest
a z resztą od treningów pleców tez sie rozbudują

wiosło - no właśnie wszelkie z perspektywy czasu wszelkie wykonywane z dużym użyciem pomocniczych nie miały sensu
sprawdzały się jedynie jako pomocnicze do targania dużych obciążeń w podciaganiach/siły dynamicznej,
w kształtowaniu pleców - średnio co najwyżej

rób klasyka, chcesz wiecej kg?ok, ponadrzucaj lekko w ostatniej, ale nie rób z tego reguły, bedziesz bardziej zadowolona
chyba, że od początku dziennika priorytety uległy zmianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
j/w po co takie rodzaje szrugsow?

Ogolnie bardzo przyjemnie sie oglada tutaj filmiki

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
nom bic ma troche racji, masz już rack pulla. ja bym tutaj najchetniej dal wioslo sztangielką/polsztanga jednorącz :).


szrugsy poziome, nie są an tył barków, a srodek i doł czworoboka. Ten MDS na ma celu zaatakowanie całego mięsnia czworobocznego dokładnie. Jest abrdzo dobry, ale pod warunkiem dobrego wykonania, sam polecam z drazkiem z wyciagu - najpierw siedzac przed nim, potem stojac kawalek tak zeby linka szła pod skosem a na koncu stojac tuż nad nim :). Inne wersja są dosyc nieporadne i słabo wchodzą.


podciag gruabska, kategorycznie nogi wyzej, pewnie nieźle czulas bicepsy przy tym:) i ramieniowo promieniowy

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-04-10 22:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
Co do wiosła to racja. Nie ma sensu robić powera mając 20kg na sztandze - lepiej klasyk. Tylko że wtedy przydałaby się rampa, w ss nie za wiele zdziałam.

Po co szrugsowy mds?
Brakuje mi góry grzbietu i trapezów. Zwykłych szrugsów nie lubię, więc dałam mds, który aktywuje dolną, środkową i górną jego część. Uzupełnienie rackpulla i tego nieszczęsnego wiosła

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
jeszcze jedno, w push pressie jak opuszczasz sztange to nie rob ugiecia w kolanach. Całość wyglada tak:

uginasz nogi >>> robisz wybicie z nóg i wyciskasz sztange do gory >> opuszczasz sztangą >> dopiero teraz uginasz nogi>>> itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
wiem jak wygląda ruch. Przy poprzednich się pilnowałam, tu już nie pomyślałam. Nie zauważyłam tego.
Miałam robić ciągły ruch, ale to kolano mnie hamowało i wyszło przerywane.
ale to na pewno nie jest przyczyną moich problemów z pp:)

Ale spoko, już nie będę dawała filmików Wiem co robię źle, jeśli nie byłam pewna, powiedzieliście mi i teraz pora wyszlifować technikę.

Zmieniony przez - stekat w dniu 2010-04-10 22:42:15

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a 6 weidera

Następny temat

Wyciskanie na płaskiej VS dipsy.

WHEY premium