SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

femme fatale... nigdy się nie poddają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
to oglądnij sobie ss z klaty w profilu na yt - tam jest rzeźnia. I jestem kobietą! Tylko ćwiczę jak facet, by mieć piękne ciało

Zmieniony przez - stekat w dniu 2010-04-07 19:57:45

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
pięknie ciało już masz ale nie spoczywaj na laurach

Twoje filmiki to jedne z najfajniejszych rzeczy jakie widziałem na sfd

a na yt nie umiem szukać po pseudonimie autora... a wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
stekat, wykonuj MDS'a tak ze najpierw trzy czlony lewa reka, a potem trzy czlony prawa.
Lub trzy czlony oburącz :).
Tak robisz niepotrzebne przerwy;)

PS: super filmiki, fane mini robisz hehe
pierwszy raz widze kobiete ktora tak na******la na silce :) a ta mina kiedy wrzeszczysz jest slodka :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
oska amsz tutaj klonowanie ćwiczeń :). ta sama aktegoria tlyko inne narzedzia :).
Dodatkowo oba są wielostawowe, tylko jedno sztangowe drugie linowe. Bardziej apsowalo by z wznosem bocnzym w oapdzie, dwa te same ruchy, ale jeden wielostawowy, a drugi izolowany.

To masz face pull i wznos boczny w opadzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
to mam! dzięks!

------------
Kasia! obejrzałam jeszcze raz z dźwiękiem haha a ja myślałam że głośna jestem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155



--==Trening 8. nogi==--

Czas: 17 min

Po 2 powtórzeniach przysiadu zrezygnowałam z dalszych wielostawowców. Lewe kolano bolało, potężnie. Tak więc:

A. RDL [5]
T1: 50/55/60/65*5 // 70*3
T2: 40/50/60/70*6 // 80*2




pomyliłam sobie, zrobiłam rampe 6...

B. MDS prostowanie na maszynie jednonóż/ 2/1 / obunóż
40*6/6/4
50*0/4/5

C. Żuraw
0*4 // 2*3




wyszłam z wprawy...

D. Wspięcia stojąc 7/7/7/max
60*7/7/7/9

po 2h minęły skurcze łydek. Nigdy w życiu żurawia przed łydkami.


Trening na żywioł, ale jakoś poszło. Szkoda mi tych przysiadów, myślałam, że dziś coś powalczę. O głębokość i o ciężar.
Po ostatnim bieganiu po terenie - wyboiste mam pola za domem - kolano pobolewa. Ech, takie głupoty a tu łokieć tu kolano, kalectwo. Ale, człowiek uczy się na własnych błędach.

Wiecie co, poniższy filmik jest najlepszy:



___________________________________
Tak, klateczkę uwielbiam robić W ogóle, czego ja nie lubię?
Rush - wystarczy 2x kliknąć na filmik i jesteś w yt
Jodełko - źle gadasz, tak się robi mdsy jednorącz. Przynajmniej tak nam Puma mówił... Ale fakt, chodzi tu o TUT... Już sama nie wiem.

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
w rdl kąt kiepski, ale mam wrażenie że jest lekki kociak

żuraw - error

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
stekat z tego co pameitam puma mowil całkiem na odwrot. Mówił pdobnie fakt, ale dla mds;u specyficznego, z tego co pamietam to byl modlitewnik, biceps i sztanga jednorącz / sztanga 2/1 i oburącz :).
A tutaj robisz kazdy czlon osobno ręką.
Co inneog gdybyś robiła kick back oburącz, nad głowa jednorącz, i tata press oburącz, wtedy kick back robisz oburącz, potem overhead slabsza a potem silniejsza ręka, a na koncu tate press. Rozumiesz mnie:)?

co do rdl dokaldnie to samo mam wrazenie rion, tuż przy pupci sie zokraglalo :).

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-04-07 23:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
dodatkowo rdl robiłbym na dwa oddechy i bez odbijania

uśmiech porządny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a 6 weidera

Następny temat

Wyciskanie na płaskiej VS dipsy.

WHEY premium