SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

femme fatale... nigdy się nie poddają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
halo! żyję...

Jestem na trzecim tygodniu GJF. Trochę mi się rozpie**** dieta. Od trzech tygodni komunie, wesela i inne rodzinne posiadówki - ale to weekendy. Treningi wg planu. Dieta w weekendy trochę lezy. Ale zmiany widzę więc nie jest źle. Byleby skończyły się juz te imprezy i bedzie dobrze :)


.................lets get party !!!!!!! again...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Oska z ta dieta to tak juz jest, ze raz wychodzi a raz nie %)

Ja dostane szalu po prostu. Czas i ochota na treningi jest , mniej stresu bo troche poprzekladalam wiec i dieta latwiej wychodzi ale zlapalo mnie wczoraj przeziebienie i dzisiaj chodzilam caly dzien oslabiona, z nosa cieknie, gardlo boli, jesc mi sie nie chce :-/ i taka robota.

Ale jeszcze tylko pare egzaminow i wakacje, wiec wtedy na dobre wroce wsrod zywych, trenujacych i dietujacych :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
Świetny, bardzo motywujący dziennik :) Szczególnie podoba mi się, że wrzucacie filmiki, dla kogoś takiego jak ja, kto dopiero zaczyna to nieoceniona pomoc, jak wyglądają pewne ćwiczenia i jak powinno się je robić.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w osiąganiu celów:)

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wszystkiego najlepszego Kasiu! O ile jeszcze tu zaglądasz...






Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-06-04 08:34:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Zdrowia , szczęścia i pomyślności !!!

Upragnionej formy i więcej czasu wolnego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Wszystkiego Najlepszego.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
dziewczyny żyjecie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 780
ja tak, ale pewnie nie o mnie sie pytasz

CZARNY KOT JEST NADAL MOJ %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a 6 weidera

Następny temat

Wyciskanie na płaskiej VS dipsy.

WHEY premium