SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
lukasz5119- a ważyłeś swój proch z capsów czy masz naprawde wagę deklarowaną, dlatego się pytam bo jesteś już 25 dni i pas ci wogle nie leci to może gdzieś jest błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
1shaggy nie mam niestety takiej wagi aby sobie to odważyć. Co do pasa, spadł jak na razie 1,5cm. Ja zaczynałem z niższego poziomu tłuszczu więc to też pewnie ma znaczenie :) Jak na razie się nie przejmuję za bardzo tym pasem, bo jestem w pasie bardzo nawodniony jest to widoczne i odczuwalne ( pas jest baaaaardzo mięciutki ), całkowite efekty będę mógł dopiero wiadomo ocenić po cyklu jak cała woda zejdzie :) Ale np. z pośladków widać baaardzo duży ubytek fatu, z innych miejsc też jest to zauważalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
jeśli tak sądzisz to ok, wiadomo że przy mniejszym bf jest inaczej choć zurek wczoraj pisał że na odwrót ale ja się nie znam..działa w każdej dawce!! ma niższy bf to zmiany będzie widział szybciej, powodzenia i cierpliwości

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2012-06-16 18:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Nie wiem jak jest na DNP, ale bez DNP zaczynając z dużego BF leci się bardzo duuużo szybciej, wiem bo zaczynałem redukować na czysto ze 113cm i leciało ładnie, przy 94cm zatrzymało się i wrzuciłem DNP. Ale tak jak mówię nie wiem jak to się ma w przypadku DNP, bo na tyle się nie znam więc nie będę się tutaj wypowiadał :) Ale wydaje mi się też że te ubytki wody też chyba zależą od danej osoby, jeden będzie maił większą retencję i dłużej, drugiemu szybciej zacznie schodzić, ale to są moje przypuszczenia, nie wiem jak jest dokładnie więc też nie chcę się tutaj wypowiadać :) Ale dzięki 1shaggy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
im niższy bf tym wyższe zapotrzebowanie kaloryczne na kilogram masy ciała .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
zurek- czy tz. że dwóch gości o wadze 100kg ale o różnym bf to z mniejszym bf potrzebuje więcej kcl, to jak to się ma do dnp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
oczywiście :):) zapotrzebowanie kaloryczne liczone powinno być do suchej masy ciała ,podobnie powinno być ze wszystkim ,z DNP także ,chyba że chcesz powiedzieć że tłuszcz ma własne mitochondria do spalenia samego siebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
ja tylko chce poszerzyć swoją wiedze, więc się pytam, to kcal liczy się do 1%bf bo ja myślałem że zapotrzebowanie kcal liczy się do wagi wzrostu i wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Suchej masy ciała a nie wagi smalcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36713
shaggy czy jak szla do Ciebie paczka to miales taka informacje "Salida de la Oficina Internacional de origen"? Jak tak to ile czasu czekałeś od jej wyświetlenia się?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium