SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
1shaggy tutaj masz link do tej diety Nortona :) http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=23604&highlight=layne norton

Dzisiaj na czczo pas 92cm ( spadek łączny 2cm :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dzisiaj w dzień (było bardzo ciepło) to po prostu masakra, taka potliwość że ja yebie! W domu się rodzinka nazjeżdżała to patrzyli na mnie jak na d****a, jak wszyscy sobie rozmawiamy przy stole, a tylko ja calutki mokry siedzę z ręcznikiem i sobie ocieram czoło bo tak pot kapał A jak bym tak maił gdzieś iść na pieszo, to powiem tylko tyle ---> Na treningu to samo, potliwość masakra! :)

Edit zapomniałem edytować

vegeo jak tam u Ciebie się ma wszystko?

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-06-17 23:43:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już 3 dni off.. odstawiam do momentu aż skóra nie wróci do normy - nigdy więcej takich dawek. Widocznie mój organizm nie toleruje 500 mg. Wysypka się cofa, ale skóra w tych miejscach jest jak po oparzeniu/opaleniu na słońcu. Sucha, szorstka.. Brrr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
z 500mg to za tydzień efekty:) pas?waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pas 2 cm w dół, waga była już 109.5 a dzisiaj z rana 111 - tyle,że wczoraj słaba miska ( wyjazd ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
woda :) możesz minimalnie zmniejszyć węgli ,już nie ma takiego przepału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak zrobię. Dzisiaj schodzę z węgli. Zastanawiam się też czy zza jakiś tydz nie zacząć lekko masować. Organizm już pół roku na ujemnych kaloriach, może warto zrobić małe zamieszanie ? podbić testa, dorzucić jakiś anabolik. Czy ciągnąć dalej redukcję.. Mętlik w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
za tydzień jak wróci glikogen nabijesz mięśnie .zejscie z takiej dawki spowoduje anaboliczne odbicie:):) dodaj jakiś supli i pociągnij z 2-3 tygodnie na plusie ,potem to okienko zaniknie , na animal zrobił tak HULK Smash napisz do niego jak mu to wyszło.Pół roku na minusie to w Ch** czasu ,może warto pobudzić organizm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
Właśnie dostałem swoje dnp. Szło tylko 6 dni.
Kiedy przyjmować środek? Po śniadaniu czy przed? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
ja brałem po śniadaniu kiedy miałem wolne, kiedy pracowałem to po kolacji przed spaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium