SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
nie znalazłem nigdzie ograniczeń czasowych,co do trwania cyklu, za to są badania u otyłych gdzie cykle trwały 180dni w dawce 250mg. +t3 i ograniczenie kaloryczne do 1800kal. u sportowców na pewno krócej nikt nie ma przecież otyłości i wiadomo że cykle masowe są przeplatane redukcjami,poza tym na DNP mamy mniejszą wydolność bo zasoby energetyczne są uszczuplone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak działa DNP na tłuszcz wisceralny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
looo
Jak działa DNP na tłuszcz wisceralny?


czytalem kiedys, ze organiz siega po niego w skrajnych przypadkach (sprawa zycia lub smierci) takze dopuki nie spalisz bialego smalcu i miesni do tego stopnia, ze organizm bedzie musial siegac po brazowy to git.

btw te wywody kolesia z linku sa przekonujace jakos

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
nie o to pytała LOOO.Chodziło jej o otyłość trzewna gdy tłuszcz odkłada się wewnątrz jamy brzusznej .W tamtym roku jak byłem na cyklu DNP to poziom glukoza0,83mg/dl i triglicerygy75mg/dl czyli sam dół normy:):)choć cholesterol ogólny był podwyższony . żobserwacji znajomych z dużymi ,,piłkami,, to obwody brzucha spadały najszybciej . DNP upośledza produkcje insuliny ,a stały niski poziom cukru, można wysnuć taką hipotezę , pomaga w zbiciu tłuszczu wisceralnego otaczającego organy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zurekvawt: Dzieki, o to mi chodziło. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Wiem o co pytała i napisałem, że jak spalisz ten tłuszcz to pójdziesz boso jak śpiewało Zakopower

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
tłuszcz wisceralny a tłuszcz brązowy,zwany brunatnym to dwa różne rodzaje tkanki tłuszczowej,więc jeśli twierdzisz że wiesz o co chodzi dlaczego odpowiadasz żle ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Czytam, czytam i jeszcze raz czytam o tym DNP i nachodzi mnie pytanie. Skoro DNP nakłada "dodatkowe obciążenie" dla organizmu, przez co więcej zużywa energii, to po co brać DNP skoro można po prostu jeść mniej ? Dobrze myślę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to po co wogóle stosować spalacze, efkę itp skoro można najzwyczajniej w świecie jeść mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
jesz mniej zwolnisz metabolizm,błędne koło się robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium