SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
wlasnie- z tego co piszecie to efekty super ale jak to wyglada na serio na fotkach??

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja raczej nie napisze ze efety sa super
poczekam ta kilka dni moze zejdzie woda i coz z pasa spadnie, bo poki co nawet 0,5cm nie spadlo
Glikogenu brak, w zwiazku z czym retencja (ta od saa) cala spadla
na wadze jestem -4kg poki co , z tym ze tak jak mowie wg mnie sam glikogen i woda zeszla (nie ta woda od dnp )
Co do fatu to moze pare zyl wiecej na lydkach, ale podobno to nie czas na ocene wiec opisze wszystko dokladnie za tydzien z hakiem ,
Nie ma szalu, nie ma cudow i nie bedzie, jakby byly to wszyscy by to brali

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
micz ja mysle że dla ludzi +100kg powinno się lecieć min. 400mg a najlepiej 600mg jeżeli chcesz lecieć tylko 2tyg takie moje spostrzeżenia na dzień dzisiejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja lecialem 400, ale nawet na tej dawce ciezko funkcjonowac a konkretnie zmeczenie, mega potliwosc, bezsennosc |
Pogoda byla hooyowa to fakt, gdyby nie to meczarnie bylyby o polowe mniejsze no ale nie spodziewalem sie 30st jak przez miesiac wczesniej deszcz lal dzien w dzien
Nie mowie ze wogole nie dziala, zreszta tak jak napisalem nie czas na ocene, ale ten pas mnie wkoorwil stad glownie moje niezadowolonie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
ok z pogodą się zgodze było prze okrutnie ale teraz jest spoko, jak spadnie woda to napisz ile naprawde poszło
wiadomość dla wszystkich jeśli macie zamiar zacząć przygode z dnp nie lekceważcie pogody bo może bardzo utrudnić wam życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
a i warto mieć na ten czas wolne od pracy serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
z cyklami DNP jest tak samo jak z saa :):) na każdym forum są rozpiski podstawowe 8 tygodni na tym w takich a takich dawkach .a każdy i tak szuka i eksperymentuje ,bo jego cykl będzie wyj**any w kosmos i jaja na pewno nie zmaleją a w bicku to minimum 8cm pójdzie :):) tutaj tez takie same błędy:):)stała dawka ,stała dieta jak najmniej zmian w jednym czasie ,wtedy wiesz że ta dawka jest dla ciebie ,w której normalnie funkcjonujesz ,a nie spieszy mi się i p******ę 600mg i położę się w wannie z lodem ; jak cię męczy takie przyśpieszanie metaboliczne to organizm daje ci jakieś sygnały ,że za dużo,że jest nie wytrenowany do takiego metabolizmu ,że może być awaria!!!!a wy i tak swoje zap*****lacie :):) 1shaggy pytanie do ciebie twoja kobieta też tak eksperymentuje z dawkami i obcina kalorie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ale co mnie opyerdalasz jak ja jechalem stala dawke 400
zle trafilem z pogoda, ostatnie 2 dni jak sie ochlodzilo bylo duzo lepiej
a ze mi zalezalo na czasie to juz mowilem, i to nie z proznosci zeby dobrze wygladac tylko chodzi o wymiary ktore jak zostana zapamietane niebawem to nie bede mogl ich zmienic przez conajmniej miesiac z przyczyn ktorych nie podam
Co do diety to mialem troche za duzo fatu, nie wiecej niz 1g oczywiscie ale moglem zjechac nizej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
op****** dla 1shaggy za eksperymenty :) przez ten okres co jadłeś i w takiej dawce maks 2kg smalcu . zejdzie dzięki DNP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dobre i to byle chociaz cm z pasa ubylo
a tam troche wspomagalem t3 i joha i cardio na czczo takze moze bedzie lepiej delikatnie
Jak nabije glikogenem to bede dobrze wygladal bo widze po lapach, tylko brzuch ciazowy jest ale to moze byc moja uroda poprostu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium