SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Teraz jade na trenie i propie dalej z redukcja.
100 mg propa eod
50mg trena ed (uderzeniowa 100mg)

Biegam na czczo 30-40 min (9g bcaa + 5g glutaminy)
Dieta, trening.

Wiec watpie zeby akurat w moim przypadku waga skoczyla, miesnie sa juz napompowane, objetosc wrocila wiec... :)

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Prosze nie zasmiecac tematu, wystarczajaco ciezko przebranac przez te 48 stron

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Witam wszystkich! A więc Panowie od dziś tak jak mówiłem odpalam DNP, pierwsza dawka 100mg już poszła:)

Waga z rana: 92kg
Obwód pasa: 93,5-94cm
Cel: Zejść poniżej 85cm w pasie.

Dieta:
Białko 270g
Węgle: 300-350g
Tłuszcze: Raczej znikoma ilość będę dodawał tylko na noc oliwe z oliwek.

W tle leci cypio z Alphy 250mg e4d. Miałem dawać jeszcze trochę
Femary ale jednak odpuszczę, zostawię se ją na przyszłą wiosnę bo na to lato i tak fajnej formy nie będzie

Co do długości cyklu nie mam pojęcia jak długo na tym będę leciał, dziś zacząłem od dawki 100mg, jutro wskakuję na 200mg i tak będę leciał na tej dawce przez dłuższy czas, zobaczymy jak będę się czół, więcej jak 300mg na pewno nie planuję :)
Będę zamieszczał tutaj informacje o efektach, samopoczuciu i wgl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
jak jesteś na saa to obetnij białko 220g to maks .DNP oszczędza proteiny. 200mg to też wystarczająca dawka do tej wagi .lepiej to zrobić parę dni dłużej a nie szokować organizm !!! licz oddechy w spoczynku o ile się podniosą na cyklu . Waga na razie nie będzie użyteczna jak nie zjesz węgli odpowiedniej ilości to wahania dobowe spokojnie 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Ty ile Astok fatu jadłeś? 0,5g/kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Astok dzięki za rady, tak więc białko obetnę do 220g :) Też tak uważam że lepiej pociągnąć dłużej a na mniejszej dawce, nie ma co szaleć bo nigdzie mi się nie śpieszy, więc zrobię na spokojnie przez dłuższy czas na mniejszej dawce :) Oddechy skontroluję :) Wiadomo waga tu teraz do rzeczy nic nie będzie miała, bo retencja i wgl, ale napisałem żeby po cyklu można było wszystko porównać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
w tamtym roku 1g/kg i mniej węgli tylko 2g ,w tym 0,5g tłuszczu i minimum 3g węgli i wszystko lepiej idzie :):) w sumie są dni że i 1000g węgli op******ę w formie ciastek :):) wahania wagi 100-94kg w zależności od dnia i glikogenu.Nie ma co mega dawek ładować ,wymiana gazowa ograniczy spalanie tłuszczu i może zatruć organizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium