SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Bo DNP to najlepiej sobie samemu zsyntezować... Synteza jest prosta jak j**anie:

http://vmc.org.pl/articles.php?id=183&page=1

Za 50pln można zrobić 60g dinitrofenolu, podczas gdy cena 60g dnp online to 300 dolarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
kat1340
podczas gdy cena 60g dnp online to 300 dolarów.


haha ja w zyciu bym za tyle nie kupil.. 60 gr to za 1/10 tej ceny chyba heh:)poza tym co do cen to z tego co wiem to sie tutaj nie podaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
W poniedzialek skOnczylem dnp lecialem 2 tyg Na dawce 200 mg Nie wiem jak inni moga brac 400-500mg jak ja przy 200 mg i wadze 104kg juz pod Koniec nie moglem wytrzymac Samopoczucie spook Ale potliwosc masakra... W Nocy to juz tragedia. Zastanawiam sie co ludzie maja za towar biorac takie dawki(400-500mg) I jak wytrzymuja te pocenie sie przez dlogi okres? W najgorszym okresie wypilem 12.5L
a wody podczas Dnia A w nocy 2 litry
Z dnp jestem bardzo zadowolony Dieta masowa.trening tez Zadnych aerobow , a w paise pOlecialo 4 cm Waga nie bo Na wakacjach jestem Ale po dobiciu glikogenu jest bardzo dobrze miesnie brzucha dobrze widoczne Choc ich nie czwiczulem. Woda ciagle schodzi Bo z Dina Na dzien jest coraz lepiej Za kills tygodnia sprobuje jeszcze raz ale przy redukcji
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
dieta na masę to w ch** węgli :) stąd ta potliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja wzialem rano 250mg, uczucie w gardle i przelyku jakbym wczoraj dobrze zacpal mefy , nie lubie tego uczucia
jutro dam 300mg , do tego leci 50mcg t3 i dzis bylo 20mg yohy, ale jutro zredukuje yohe bo za bardzo wypyerdala mi na leb

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Po pierwszej nocy na DNP 200mg nie mogłem za bardzo spać i obudziłem się dzisiaj dość wcześnie, więc pobiegłem zmierzyć sobie od razu cukier i bardzo spadł: 67 - 3.7, więc wypiłem od razu sobie 70g Carbo + Shake białkowy, zurek ile proponujesz jeść w takim wypadku węgli złożonych na noc? W ciągu dnia zjadam 320g węgli. Jest już odczuwalna i zauważalna mała retencja wody, szczególnie czuję ją na brzuchu, przed wczoraj obwód był 93,5 max, dzisiaj już jest 94,5cm ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
jest retencja więc niczego nie sp******iłeś ,gorszym scenariuszem jest jak ludziska wpadają w zachwyt że im 5kg p 3 dniach spadło.Węgle na noc musisz sam dobrać ,myślę że można z tej puli 320g przerzucić 50g na noc i obserwować jak wcześnie się budzisz ,są też tego minusy śpisz w kałuży potu:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dzięki zurek za odpowiedź :) Wagą się nie przejmuję wgl, dzisiaj rano z ciekawości stanąłem na wadze i jeśli dobrze pamiętam było 93,5kg, więc 1,5kg do przodu :) W takim razie wyobcinam delikatnie węgle z tych posiłków które wcinam w dzień żeby rozłożyć tak aby wyszło to 50g węgli na noc i zobaczymy jaki sen będzie tej nocy :)

Potliwość już jest zwiększona i znacznie zauważalna przy wysiłku fizycznym :) Dzisiaj ponad godzinkę zabawiłem się w drwala i rąbałem drzewo, to się tak spociłem że o ja j**ie A robiłem sobie specjalnie w cieniu i w miarę chłodnym miejscu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Pierwszy dzień poszło 100mg teraz lece trzeci dzień po 200mg. Jestem alergikiem więc miałem obawy czy DNP nie bedzie mnie uczulać ale wszystko ok. Cały czas leci flonidan zero uczulenia. Co do działania to potliwości zero, ale na codzień tez sie nie poce, kalorycznośc na minusie. Lekkie otepienie kawa juz tak nie pobudza.
Waga bez zmian. polece tak 5 dni aż dnp sie skumuluje w organizmie jak bedzie ok wskakuje na 300 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
może ktos z was jakąs relacje zrobi w oddzielnym temacie ? :D

manipulowanie węglami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium