SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi nie przeszkadzają do momentu kiedy nie wyskakuje z tym swoim lekceważącym tonem kiedy ktoś ośmiela się mieć odmienne zdanie.. Zanim sięgnąłem po tą truciznę przeczytałem chyba wszystko co było możliwe. Zdecydowałem się na słuchanie rad zurka i okazało się,że to nie dla mnie. 3 tyg na dnp i praktycznie zero efektów. Jeżeli bym próbował drugi raz ( a pewnie to nie nastąpi ) nisko ww i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
są powklejane badania i dużo linków ,wiedza jest darmowa ,trzeba tylko poszukać i zrobić to w sposób naukowy ,a nie dziś słucham żurka jutro Grubego a na koniec wezmę metkę bo mam depresje jak mi bico spadło.Można mieć swoje zdanie ale schemat prawidłowego brania DNP jest jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz i już zaczynasz pyerdolić po swojemu. Mam plan długoterminowy i w dupie mam czy mi "bico" spada czy nie. Schematów jest kilka , ten Twój mało skuteczny. 4 kg na miesiąc zrzucają panienki jeżdżąc na rowerze a nie faszerując się pestycydem. W sumie dalsza polemika z Tobą jest bezsensowna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
masy czy tłuszczu??? co?? Dorian redukował się 1-1,5kg tłuszczu tygodniowo na mega bombie i genach mistrza ,Layla Nortona redukuje się 0,5kg tłuszczu tygodniowo bez faszerunku i ścisła dieta .A co drugi otyły posraniec twierdzi że 1kg tłuszczu w tygodniu to ch** nie wynik!!!! to jak to się stało że z taką wiedzą staliście się prosiakami????? co koleszko ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale co się trzynsiesz Ja już skończyłem z Tobą "rozmawiać" - nie otyły i nie spasiony człowieku , który DNP bierze bo lubi . EoT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
sam redukowałem się na DNP ze 106cm w pasie na 90cm w 4miesiące , nigdzie nie pisałem że w miesiąc ktoś schudnie 10kg smalcu jak co drugi amator tego środka ,Forum jest dla wymiany wiedzy a jak jej nie masz to po co tu piszesz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
kowal daj sobie na spokój nie ma sensu, nikt nie ma prawa mieć innego zdania, możesz pisać że gość jest the best a jak nie to będzie ci jechał i ubliżał, więc bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Kowal, czytam sobie ten temat, sam rownież brałem dnp. Widzisz - wp*****lasz się, robisz zamęt a co wnosisz do tematu?
Zurek nie pimpuje, nie namawia do duzych dawek ( co moglo by nieść dla niego profity) więc właściwie o co Ty się spinasz?
Masz odrębne zdanie, załóż osobny temat i tam zrób swoje FAQ brania dnp- jeśli nie to daj no looz bo usuną temat z którego ktoś jeszcze może czerpać wiedzę.
Nie odbieraj tego jako atak, peace.
Co do dnp -podziwiam Pana ze strony wczesniej, że wcina to w taką pogodę :D Ja może się skusze po bombie w styczniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vegeo nie miałem zamiaru robić zamętu. Jeżeli ktoś o coś pyta to odpowiadam z perspektywy tylko i wyłącznie swoich odczuć i (marnego) doświadczenia z DNP. I się nie spinam Naprawdę jest wiele osób które mają zupełnie inny pogląd na metodykę stosowania DNP i tylko to chcę innym uświadomić. Na jednym człowieku świat wiedzy (praktycznej) o DNP się nie kończy.
Sorry za spam - nie ciągnijmy tematu
Pzdrwm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też pozdrawiam

od jutra daje 300mg i robię redukcję życia
-10cm w biodrach w 6 tygodni na T3 i clenie
i ostatnie 6-8cm w 2,5 tygodnia na DNP .

będzie : krata , forma i żyły

Ja się nie op*****lam PANY

Zdrowia i bez kłótni , środek jest kozak nie da się ukryć , sęk tkwi w wykorzystaniu go w 100% . Ale do tego są potrzebne aeroby i jeszcze raz aeroby , bez wysiłku niema wyników . Już się tego nauczyłem . Wiedza też jest ważna bo nie da się zrobić perfekcyjnej redukcji za pierwszym razem , za drugim również .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium