SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Dawki od 50 do 75mcg t3 na 6-8 tyg fema od 05 e3d zebys wiedzial jak na Ciebie dziala i jal mocno zbija estro. Test 100e2d prop i 100e2d trenu. Feme podnosisz stopniowo. Cos na stawy bo napyerdalaja jak wsciekle a w krzyzu jal dziadek 70lat z roli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Lodzian tak cykl będzie typowo pod redukcję, teraz muszę trochę nabić mięsa, bo nawet 100kg nie ważę a przy moim wzroście 189cm to wygląda jak bym nigdy siłki nie widział Ale do następnego lata się wyrobię na lajcie, gino się pozbyłem więc teraz mogę lecieć z koxem na fulla

Joy wielkie dzięki za odpowiedź ! Tak zrobię jak mówisz ;) Jeszcze będę miał zapewne parę pytań do Ciebie jeśli chodzi o ten cykl, ale to za jakiś czas zapewne to podbiję do Ciebie na pw, to jak będziesz miał czas i chęci do pomocy to będę bardzo wdzięczny, bo muszę mieć dopięte to na ostatni guzik ;)

Edit SOG się oczywiście należy :) Pozdro.

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-07-29 20:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak tam butla ? Sylwetka jest już jak z okładek ?
A poważnie. Woda zeszła ?

Opisałem jednemu kolesiowi jakie dawki łykałem i przez jaki okres... Stwierdził,że sadła powinno być znacznie mniej, a na pewno nie ma możliwości żeby nic nie spadło a jednak.. wszystko jest możliwe jak widać. Chętnie bym przebadał jedną tab i sprawdził co tam siedzi. Ale oczywiście za drogo itp itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
opisz swojemu koledze jeszcze swoją dietę :) może ekspert wtedy stwierdzi że w środku jest kapsułki jest ukryte 1000kal ekstra:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tak.. Ładowanie z użyciem 1,5 kg wafelków ominąłem z Twoich poradników także z dietą nie było źle.. Chyba że to konieczne żeby waga spadała ? Zero aerobów i 1,5 kg wafelków. Wujek dobra rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zzurek bez urazy, bo widać że wiedzę masz ale nie rób z siebie alfy i omegi, jedynej wyroczni w kwestii dnp, bo oceniając po fotkach które wrzucałeś na inne forum to ta wiedza na praktykę nie do końca się przekłada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Efekt finalny (no chyba, że nadal mam czekać ) to -2/3 cm w pasie więc rewelacja jak na ponad miesiąc na 'REWELACYJNYM DNP -5KG TYGODNIOWO, KUPUJCIE KUPUJCIE ALE JA NIE NAMAWIAM' ;D Miesiąc uważam za stracony i do tego troche kasy straconej. Ale jak to mowia czlowiek uczy sie na bledach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
każdy tutaj sam określa swoje zero kaloryczne i w większości podejrzewam że jest za wysokie u większości .jak DNP podkręci ci metabolizm o 30% a ty i tak za dużo jesz to ch** z tego wyjdzie. W żadnej wypowiedzi nie napisałem 5kg w tygodniu!!! a raczej 1kg ,jak ktoś znajdzie inną wypowiedz niech zacytuje !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tylko kg w tydzień to idzie bez problemu zrobić na zwykłej diecie redukcyjnej i jakimś lajtowym spalaczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Myśle, że wiem na jakiej ilosci kcal bylem, skoro na takiej samej bez DNP (tyle, ze lc) i bez innego spalacza spadlo 4cm w miesiac to cos chyba nie tak, nie sadzisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium