SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
szczelny słoik i leży:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
Czy jest sens robić 14 dniowy cykl? Chciałbym zobaczyć jak na mnie działa ów środek. Mam już zaplanowany wyjazd więc z braku czasu cykl mógłby trwać tylko 2 tygodnie. Czy jest sens? Dam radę w tym czasie zrzucić z 2 kg ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
a czy jest sens pić jedno piwo??jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Piwa minimum cztery mocne mniej nie ma po co się wk***iac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rafik jest sens ale zostaw kolojne minimum 10dni zeby zaczac wygladac jak czlowiek wiec potrzebujesz 24 powiedzmy przed urlopem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Micz jak myślisz, lepiej wjechać z dnp przed winkiem czy pod koniec winka? Baza na teściu jest cały czas, cały cykl około 24-6 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
mysle przed win em by bylo ok, potem akurat woda zejdzie miesien utwardzisz i ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zalezy czy przed winem cos innego z anabolikow leci, jak nie to ja bym dal z winem zeby w dnp leciec wtedy kiedy najwiecej soku bedzie , kalorie bedzie mozna dac nizej i mniej miesa zgubisz

dzis 3ci dzien po ostatniej dawce, spadl mi pierwszy 1cm w pasie do lapy wrocilo 0,5 cm

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Micz więc jest jakiś postęp Zobaczymy jak cała woda zejdzie jaki szał będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie wiem jak cala woda ma zejsc jak ja juz chce nabijac bo do wtorku musze miec dobrze ponad 100kg a dzis rano mialem 97,5

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium