SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnp spalacz tluszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
vegeo- widze że się w ciągnąłeś w dnp, plan masz git tylko to utrzymaj, ja jak zacząłem brałem po 300 a na zewnątrz +30 przerąbane zobaczysz reakcje kumpli i rodziny ale jak dasz rade to target jest twój POWODZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Dzień 5
300mg
Potliwość zwiększona, aczkolwiek w nocy bez zmian.
Dziś był trening, przed treningiem poszło 100g płatków+55g wpc+30g rodzynek
Trening normalny, w sumie to nie czuję jakiegoś mega zmęczenia po dnp- chyba, że dopiero się kumuluje i jeszcze nie klepie mocno.
Retencja duża, szczególnie na twarzy ją z rana odczuwam, w trakcie dnia jakby schodziła.
Micha z dziś :
3049kcal, 304g białko, 49g tłuszcze, 315g węglowodany
Zwierzęce białko na poziomie 2,4g, reszta z roślinek


Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-06-16 13:37:21

2h później...
Fak ale gorąco, zjadłem 250g węgli i się rozpływam, ciepło masakratyczne

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-06-16 16:01:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Od 4 dni jestem na dawce 400mg. 3dni temu schodząc po schodach w nocy po jedzenie, wyebałem się i spadłem na dół i bardzo mocno stłukłem ( lub lekko pękła kość ) palucha u nogi i się lekko wk***iłem bo nie mogę za bardzo robić aerobów..:( Ale za 1-2 dni zacznę na spokojnie na rowerku :)
Co do dawki 400mg, jest to moja ostateczna dawka nic już na pewno nie będę podnosił i kombinował, zostaję na tej dawce do końca cyklu bez zwiększania!

-Samopoczucie jak najbardziej ok
-Mniejsze chęci na treningach i większe zmęczenie, w pewnym momęcie ma się ochotę j**nąć wszystkim i iść się położyć bo po prostu nie chce się ćwiczyć, ale jakoś daję radę ;)
-Pompa na treningach znikoma
-W pasie 92,5cm na czczo ( początek był 94cm ) więc ubytek 1,5cm jak na razie
-Sila na treningach nie spada
-Po nocy pościel do wymiany bo caluteńka mokra!

Jak na razie czuję się bardzo dobrze, samopoczucie rewelka :) W pasie jest na razie zauważalny drobny ubytek w cm :) Wizualnie sylwetka wydaje się na duży + mimo braków glikogenu i wypłaszczenia. Wczoraj pożarłem 2 paki dużych laysów + kebaba Normalnie wołały do mnie w sklepie z półki i nie mogłem się powstrzymać przygrzało mnie po tym konkretnie Ale mimo to w pasie nic nie podskoczyło, nadal 92,5cm na czczo jest :) Tak więc tak jak już wspomniałem to jest moja ostateczna dawka nic więcej nie zwiększam tylko jadę już na tej stałej dawce 400mg do końca :)

Jak na razie ze skutków ubocznych jakie zauważyłem, to jest tylko taki że miejsca po strzałach dochodzą dłużej do siebie, poza tym wszystko jest super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
lukasz5119- kiedy planujesz stop z dnp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
1shaggy jeszcze DNP mam na 21 dni, w dawce 400mg więc tyle jeszcze pociągnę ten cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Wrzucać Panowie jakie fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja może dodam po cyklu jak się nie będę wstydził mojej anoreksji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20530
dobrze

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
lukasz5119 to jak długi wyjdzie ci cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Łącznie wychodzi że wyjdzie dokładnie 46dni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina, jak się do tego zabrać?

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium