SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Mam odwrotnie - z wszystkich niefajnych czynności domowych to okna lubię myć. Szybko i od razu efekt widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Kokosiku fakt szybko widać efekt, tylko samo mycie mnie nie kręci
Pomiary jak widać nie są optymistyczne, miałam ich w ogóle nie robić czułam że nie będzie wesoło. Czy to zmiana dawki leku, czy zbliżający się okres gdzieś za 8-9 dni? Nie wiem naprawdę, nie wiem też co począć z węglami i tu Pytanie do Marty czy mam zwiększyć czy trwać dalej na 20 g ww. Wizytę u endo mam dopiero 5 grudnia, zmiana leku jest pewna .



















Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-11-19 10:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostaw na razie węgle tak jak są, bo w sumie nie wiadomo, co się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Dziewczyny moje Kochane nie zapomniałam o Was ani na chwile

Trochę dużo miałam na głowie ostatnimi czasy, robiła prawko i niestety nie zdałam , moja słodka Ambi miała guza , teraz jest po wycięciu listwy mlecznej i bardzo trzeba jej pilnować bo próbuje sobie szwy powyciągać. W pracy troche rewolucji i ograniczony dostep do neta . Dopadło mnie tez choróbsko przełażone bo praca nie poczeka. W efekcie mam potworny kaszel od chyba już 3 tygodni. Kaszle z 3-4 razy dziennie ale za to tak jakbym obcego miała wydalić ustami. Ogólnie to chciałabym by ten rok już się skończył.Po świętach wracam na dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
I Tobie i Piesowi dużo zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Azzi , Kokosik dziękujemy już jest dobrze szwy zdjęte jest jedno miejsce gdzie mała się liże i trochę się ślimaczy, ale ogólnie wraca do siebie, wraca apetyt i jest bardziej ruchliwa

Dziś wybieram się na siłkę po długiej przerwie ech
Plan mój wygląda tak:
wskakuje na rybno-koktajlową do niedzieli a potem ketoza i stopniowe zwiększanie węgli tak jak ostatnio. Ryby i ketoza robią mi dobrze
ale jako że miałam wciąż ten sam trening mam pytanie do Marty czy mogę robić trening z okresu przygotowawczego? czy pozostać przy obecnym a może masz dla mnie inną propozycję treningu?
Jutro pomiary trochę się boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli o mnie chodzi, to możesz, ale skonsultuj to jeszcze z obliques

....

Priva sprawdź

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-02 11:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Dobrze że nowy rok, przynajmniej ściągnęło zbłąkane owieczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium