SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam
To mój pierwszy post na tym forum więc z góry przepraszam, jeśli umieściłam swoje pytanie w niewłaściwej kategorii. :)
Ważę około 60 kg przy niecałych 170 cm wzrostu, mam 21 lat. Nigdy regularnie nie uprawiałam sportu ani nie ćwiczyłam. Chciałabym rozpocząć trening na siłowni, jednak kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Chciałabym prosić o jakieś wskazówki odnośnie diety, częstotliwości treningów (ile razy na tydzień?), a także tego jakie ćwiczenia mam wykonywać, na jakich urządzeniach i ile powtórzeń. Ciekawi mnie również, czy mogłabym się jakoś wspomóc odżywkami, a jeśli tak to jakimi? Czy np. szejk z białkiem o poranku to dobry pomysł?
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi, pozdrawiam,
Ania.

Zmieniony przez - vellana w dniu 2011-10-02 22:53:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Poproś o przeniesienie do działu Laides.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Witamy

W koncepcji i regulaminie działu jest ankieta - wypełnij ją - musimy Cię lepiej poznać.

Tu masz trening dla początkujących, 3 razy w tygodniu, co 2 dni
https://www.sfd.pl/-t803543.html

Jeśli w diecie będzie za mało białka to będzie można uzupełnić braki odżywką, ale podstawa to dieta - od niej zacznij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!! dlaczego przybyło mi tkanki .tłuszczowej ?

Następny temat

cząstka/akcja 40-stka

WHEY premium