SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Kokosik dzięki za dobre slowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
krótko bo mało czasu mam moja wczorajsza miska, treningu nie było za to dziś idę pierwszy raz na siłkę mam trochę sztressa


a propo avatara to mam nadzieje że na siłce też tak ze mnie będzie ciekło, kobieta zmienną jest to i avatara se zmienia


acha miałam spytać jeszcze czy w ramach aeorbów warto się wkrecac w spinning bo teraz mam karte Multisport i na takie coś też mogę chodzic , Martus jak myślisz ?

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-25 12:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz nic lepszego od spinningu, choćby jakiś aerobik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
jest jakiś fit mix program wydolnościowy 1,5h (tak piszą) to w środy, a w czwartki TBC+PBU w tym szybkiej muzyki jest nadzieja . Obadam i zobaczę czy zmoknę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
zmiksowałam magiczny zestaw ziółek by Marta - nawet da radę to pić:)

co do spinningu to Mara kilka razy w różnych wątkach pisała o "spychaniu" tłuszczu między włókna mięśniowe na udach przy tego rodzaju areo - ja tak to upraszczam do wniosku, że może to prowadzić do wzrostu ich obwodu... więc mimo iż mi się podobało kiedyś tam w przeszłości to dałam sobie z tym spokój

napisz jak wrażenia po pierwszej wizycie na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
a więc tak , na silowni byłam przezyłam i jestem nastawiona na sukces

Na początek była bieżnia 20 minut a potem sie działo . Instruktorka bardzo mila dziewczyna zobaczyla mój trening i stwierdziął że to jakis hardcore Bardzo jej zależało zebym sztange zamieniła na 1 kg sztangielki, ale nie dałam się Trening byl w piatek więc zrobiłam dzień trzeci i dzięki temu miałam tez okazje zmierzyc moje mozliwości siłowe. Napewno w poniedziałek sztanga będzie z obciążeniem szczególnie do przysiadów. Jesli chodzi o wyciskanie w wąskim uchwycie to Pani mi poleciła zrobić na wyciągu z takimi sznurkami nie wiem jak to sie fachowo nazywa? Zrobilam może być ? Generalnie Laska stwierdziła że mam siłe a tu przeciez większe ciężary dziewczyny przeżucają Naprawde czasem mogłam jeszcze pomachac , ale w sumie po tym płukaniu balam się że wogóle nie będe miała siły. W poniedziałek bedzie Pan instruktor, kilka ćwiczeń się powtórzy, ale generalnie bede go prosiła o sprawdzenie czy robie to ok. Jestem pozytywnie nakręcona , zlecialo mi tam rowne 2 godziny Bede dorzucac ciężary kiedy sie tylko da








tak dla ścisłości to 8 kg i 10 kg to hantle 2*4kg i 2*5kg

Ach zapomnialam BTW jest ok a myślałam że bede głodna chodzic, nic z tych rzeczy napycham sie młoda kapusta, brokulami naprawdę nie czuje głodu

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-26 22:20:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Bardzo jej zależało zebym sztange zamieniła na 1 kg sztangielki, ale nie dałam się
Dzielna kobieta jesteś, tak trzymaj! A swoją drogą, zabawni ci instruktorzy na siłkach, 1kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
azzi ona chyba się bała że zrobię sobie krzywdę, najgorsze że wczoraj mi się śniło że byłam na siłce i robiąc przysiad wywinęłam orła chyba moja podświadomość przejęła się jej obawami

wczoraj aerobów nie było, za to były urodziny mojej Mamy, nie tknęłam ciasta, nic nie jadłam , dopiero na sam koniec widząc jej smutną minkę skusiłam się na mini gołąbka z młodej kapusty ( naprawdę był mini). Mój mąż był zadowolony załapał się na podwójną porcje lodów

dziś wieczorkiem siłka ( czuje że dostane @ ale w pierwszy dzień to czasem mam lajt więc jest szansa że plan wykonam )

Martuś czy dalej mam pic ziółka na tarczycę?


wiem że przecholowałam z białkiem ale najpierw zjadłam potem policzyłam sic!
kurcze tego jedzenia to mi starcza do 15-16 a potem juz nie jem , nie jestem głodna za bardzo no ale wiem że powinnam jeszcze coś zjeść
Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-28 08:35:50

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-28 11:54:50

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-29 08:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
w trakcie wczorajszego treningu dostałam @ akurat na biezni ( cardio 20 min.), na razie dobrze się czuje i mam nadzieje że nic mi nie przeszkodzi w dzisiejszym treningu. Nastrój mam do bani bleeeeeeeeeeeeee

acha w końcu mam supla ( biała morwa, pokrzywa, cynamon) od dziś szamam, reszta zamówiona czekam na przesyłki, to ZMA by sie iuż przydalo bo mam problem ze wstawaniem. Wczoraj na siłce byłam od 19.30 do 22.11 ( spotkałam kolege )


a jak mam obsługiwać ten ocet jabłkowy, mogę go rozcieńczyć i po prostu wypić przed posiłkiem?





aha jeszcze miałam napisać że zaraz będę czytać o progresie w treningu no i wczoraj na siłowni czułam się już bardziej swobodnie, chodzę wieczorkiem i chyba ta pora bardziej Panom odpowiada no i Mnie.

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-29 09:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Łyżkę octu na szklankę wody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium