SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
nie wcześniej było 25 g ww z owoców, potem następne 25g z owoców potem 25 g ze strączkowych i tak do dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to teraz włącz do diety dodatkowo 25g węglowodanów z płatków owsianych, ryżu brązowego, komosy ryżowej (quinoa) i amarantusa (do wyboru). Czyli masz 25g ww z nich właśnie, 50g z owoców i 25g ze strączków.
Możesz jeść dowolnie w ciągu dnia, poza ostatnim posiłkiem. No i pamiętaj że nie jemy samych tylko ww w posiłku. Zawsze musisz łączyć z białkiem. Wyjątkiem jest owoc bezpośrednio po treningu siłowym

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-03 09:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
oki wszystko jasne już szukam przepisów jammi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca

Możesz jeść dowolnie w ciągu dnia, poza ostatnim posiłkiem. No i pamiętaj że nie jemy samych tylko ww w posiłku. Zawsze musisz łączyć z białkiem. Wyjątkiem jest owoc bezpośrednio po treningu siłowym

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-03 09:57:11


taj jest zanotowałam wreszczie zrobię karkówke bo bez ryżu to mi nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i zobacz, jak ładnie wchodzisz na przyzwoitą kaloryczność Teraz będziesz już miała 1700kcal. Dużo młodsze, aktywne i nie mające problemów z tarczycą kobiety Twojego wzrostu zaczynają odchudzanie od 1800kcal, a ich zerowe zapotrzebowanie to 2000-2200kcal. Biorąc pod uwagę fakt, że niedoczynność tarczycy może metabolizm obniżyć o 40%, to już jesteś sporo ponad to Liczę na to, że wyciągniemy Cię ładnie na min. 1800 kcal. A kto wie, może i na 2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
No i zobacz, jak ładnie wchodzisz na przyzwoitą kaloryczność Teraz będziesz już miała 1700kcal. Dużo młodsze, aktywne i nie mające problemów z tarczycą kobiety Twojego wzrostu zaczynają odchudzanie od 1800kcal, a ich zerowe zapotrzebowanie to 2000-2200kcal. Biorąc pod uwagę fakt, że niedoczynność tarczycy może metabolizm obniżyć o 40%, to już jesteś sporo ponad to Liczę na to, że wyciągniemy Cię ładnie na min. 1800 kcal. A kto wie, może i na 2000kcal


Martucco doceniam bardzo Twoją pomoc i zaangażowanie, jak czasem opowiadam ile kalori obecnie jem to kuleżankom buzię się otwierają ze zdziwienia no i ile tłuszczu pochłaniam , to się w głowie nie mieści!!!
Już widzę oczyma wyobraźni moja wałówkę do roboty przy 2000 kcal
niech i będzie 2000 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo w powszechnym przekonaniu kobiecie JEDZENIE nie przystoi. Kobieta ma dziobać jak ptaszek, broń Boże mięso, a już dopiero smalczyk
Kobiece są natomiast pączki i słodkie serki homo

Jest dobrze, czastka I będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca

Jest dobrze, czastka I będzie lepiej.


wierzę w to bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
hello dziewczyny czy czasem moge zjeśc trochę miodu lub słodzika ? znalazłam przepis na gofry z płatków albo nutellę z awokado ale nie wiem czy mogę np w niedzielę zjeść takie śniadanko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Generalnie Szefowe leją po dupie za cukry proste - szczególnie jeżeli tak jak Ty - masz sztywno wyliczone i powoli dodawane. Ale czasami radzą słodzenie stewią (czy jak to się pisze) - poczytaj sobie na ten temat. Słodzik uznany jest za ZUOOOO i w ogóle się nie przyznawaj do takich myśli Z dwojga złego chyba miód - ale też wchodzi do bilansu i powiem szczerze - mi się za miód oberwało a nie muszę pilnować węgli jakoś szczególnie.

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium