SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
o pomiarach zapomniałam nadrobię jutro. Wczoraj byłam na zakupach ciuchowych, wróciłam wściekła i poryczałam się jak bóbr ........... mam @ mam kiepski nastrój i generalnie wszystko jest do dypy. Ćwicze , trzymam miskę i chciałabym widzieć choćby malutką zmianę. Wczoraj mąż mi powiedział ze znowu nisko gadam a tzn przynajmniej do tej pory tak było że coś mi się dvpczylo z tsh, włosy tez jakieś dziwne....... a wizytę u endo mam na 18 kwietnia . Wiem Marta że nie lubisz takiego marudzenia , ale nie bardzo mam gdzie to zrobić w pracy nie bo usłyszę albo wyczytam w spojrzeniach - tyle jesz to co się dziwisz? Więc gdzie mam się wypłakać jak nie tutaj


nie poddaje się ale pomarudzic sobie musze ......... jem etraz kuraka w sezamie i zimne brokuły buuuuuuuuuu

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-03-01 09:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tak na pomiary czekałam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
trzymaj się.
Podczas @chyba większość z nas patrząc w lustru widzi orangutanicę o wyjątkowo tępym spojrzeniu. Niedługo minie.
PS.Podobno na chorych na raka i choroby autoimmunologiczne zbawienny wpływ ma olej z konopii...czastka idziemy na marsz wyzwolenie konopi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martuś będą jutro , ale czy miło zaskoczą to nie wiem , ale chciałabym oj chciała Myślałam że mnie zjedziesz jak łysą kobyłe, a Ty taka dobra jesteś zaraz się poryczę chyba Dzisiaj to mi totalnie instalacja przecieka

Lithium olej z konopii ? może lepiej dymka puścić ziołowego tylko że musiałabym cały czas co by się nie zderzyć z brutalną rzeczywistością. Dzięki za wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
miska, pomiary,trening trochę mi lepiej







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i co za rozpacz byla? Ile razy w tygodniu ćwiczysz? Bo trochę pokombinować trzeba z rotacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
No i co za rozpacz byla? Ile razy w tygodniu ćwiczysz? Bo trochę pokombinować trzeba z rotacją


jestem zaskoczona , ale wiesz konsystencja pozostawia wiele do życzenia Trzy razy w tygodniu siłowe i trzy tzn plyometrics, kenpo i yoga czasem mi wypadnie jakiś ale siłowe robię w tygodniu wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dobra. To na razie zrobimy tak, że rotacja będzie 5x 50g ww - 1x 100g ww. Zobaczymy, czy to podziała. Jeśli nie, bedziemy dalej kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
oki SZEFOWA choć troszkę szkoda mi tych węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ni ma że boli Lato się zbliża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium