SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
Heh, trzymaj się

Możesz zrobić przerwę od probiotyku i zobaczymy co się dzieje.
Aaaa. dzióbek zrób sobie czita. Tzn. w któryś dzień na wieczorny posiłek... Nażryj się jak świnia tego, czego chcesz (słodycze odradzam). No i nie licz tego do bilansu. Może metabolizmowi takiego kopa potrzeba


Wow chyba w weekend sobie zrobię taki wypas będzie rasowa pizza albo jeszcze pomyślę , narazie czuje że na tych 100 g białka to umrę z głodu bo już zjadłam dużo w pracy i zostłao mi zapasu na 150 g ryby i good bye białeczko..... ale mam nadzieje że coś się ruszy

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-03-26 14:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Hejka
Wrzucam wczorajsza miskę i trening po raz drugi rozpoczynam 6 tydzień P90X mam nadzieje że po raz ostatni w tej rundzie Wczoraj googlowałam efekty i niektórzy mieli już zdecydowaną poprawę w sylwetce po 30 dniach, niestety nie Ja ale walczę, pewnie to przez te moje przerwy

Ale nie o tym chciałam , głodnooooooooo mi ...........
no i forma spadła ale to se wratiiiiiiii






Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-03-27 11:54:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie czitowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
Nie czitowałaś?


Nie..... myślałam żeby sobie tą przyjemność odłożyć na weekend, ale jeśli mam to zrobić dzisiaj to powiedz tylko słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Niestety wczoraj miska niepełnowartosciowa zaraz po pracy wylądowałam u dentysty, potem prace nad kolejna wystawą i w domu byłam ok 20 zamówiłam pizze w ramach CZITA do tego jeszcze w oczekiwaniu na pizzamena zjadłam turka camembert i 3 plastry sera żółtego, było fajnie. Za to noc niespokojna, a rano wystający bebzon i tak do teraz , włożyłam sukienkę ala ciążowa dla zamaskowania mojej rozpusty
Jutro pomiary , a le generalnie to jestem bardzo ciekawa tych za tydzeń, bo dopiero od tego poniedziałku jestem na 100 g bialka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Witojcie

Pomiarów nie ma bo zaspałam, trening skończyłam o 23.05 i jeszcze musiałam zjeść mięcho( bilans by się nie zamknął ) i owocka. Na razie mam zapieprz bo przygotowujemy wystawę i po pracy jestem w kolejnej pracy, wracam zmęczona i głodna, ale daje rade. Wczoraj jeszcze dostałam @ ku mojemu zdziwieniu bo nic nie czułam tzn zero nabrzmiałych i bolących piersi, zero pobolewania







Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-03-29 10:40:51


jak widać podciąganie na drążku wciąż z podparciem i tak jest marne ehhhhh

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-03-29 10:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
wczoraj była Yoga wciąż jest kilka asan których za nic nie potrafię zrobić, albo robię wersję dla mało zaawansowanych
pomiarów nie zrobiłam bo znowu zaspałam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czastka

pomiarów nie zrobiłam bo znowu zaspałam


Jestem rozczarowana


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
czastka

pomiarów nie zrobiłam bo znowu zaspałam


Jestem rozczarowana





Ja tez bo nawet wcześniej się położyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Witam

wrzucam moje zaległe miski i pomiary ,te z 31.03. to drugi czy trzeci dzień @ . Generalnie mnie dobiły i 02.04 znowu się zważyłam i pomierzyłam i kamień spadł mi z serca bo weekend miałam nastrojowo mega przerąbany. Trenuje nie mam czasu wpisywać rozpisek do kompa wciąż gonię moje L4, Wczoraj był trening nóg i pleców zaczęłam o 22;47 potem zjadłam jabłko dwa gryzy kiełbasy tak mnie skręcało z głodu i położyłam się spać. Obudził mnie dziś ból głowy i lekki wkurv. Wniosek jest jeden trza wcześniej trenować jeśli się da Zamówiłam tran Mollersa bo zjadałam jedna kapsułkę Gold Omega i chyba to mało, widać choćby po stanie mojej skóry Tarczyca po zwiększonej dawce chyba wraca do normy za 2 tygodnie mam wizytę u endo













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium