SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
ćmi mnie głowa i chce mi się jeść, straszne to oczyszczanie, wczoraj jakoś to zniosłam chyba ten nimesil mnie trzymał.

Wieczorkiem się masowałam ale na jakąkolwiek inna formę ruchu to nie mam siły, nawet myślałam o urlopie tylko szkoda mi go

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-21 08:08:50

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-21 08:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Jagoda__
cząstka
Najgorsze to to że mnie muli spanie a kawy chyba nie mogę

na odwadnianiu też najgorszy był brak kawy. Trzymaj się,jeszcze tylko cztery dni


dzięki

azzi
To się oczyszczasz dogłębnie, że tak powiem.

tia bardzo dogłebnie nawet nie wiedziałam ze tyle tego mam

Martucca
No, ciekawa jestem, ile wody zejdzie W miarę możliwości masuj się (w kierunku serca), żeby ułatwić odpływ limfy

narazie sie nie ważę więc nie wiem , ale bardzo mnie dobija nocne wstawani dzisiaj chyba z 4 razy, no i zonk za tydzień mam dostać @ więc nie wiem jak to sie ma do oczyszczania

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-21 09:44:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to dieta na kolejne 4 tygodnie

No to dieta na najbliższe 4 tygodnie:

-60g białka
-115g tłuszczu
-max.30g węglowodanów z awokado, orzechów, siemienia lnianego itd.

-Źródła białka to jaja, ryby (postaraj się na nich opierać), owoce morza, mięso, zero, nabiału nie ma żadnego.
-Tłuszcze to oczywiście oliwa, olej kokosowy, olej z orzechów włoskich, orzechy, wiórki kokosowe, masło, awokado
-Nie jesz słodzików, gum do żucia, herbatek owocowych, nic, co słodkie. Wyjątek: odżywka białkowa bezpośrednio po treningu siłowym.
-Warzywa krzyżowe do oporu, min. 750-1000g dziennie; niewliczane do bilansu.

Kup paski do mierzenia ilości ciał ketonowych w moczu i monitoru, czy weszłaś w ketozę.

Trening przy tej diecie musisz mieć inny, weź ten:
https://www.sfd.pl/-t832121-s60.html#post9


Reszta pójdzie na priv w formie tajnego protokołu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
buuuuuuuu a Ja już w duchu liczyłam że w czwartek chita mi zaproponujesz
spoko słodzików i gum nie używam, szkoda że chleba nie mogę ale trudno przeżyję trening już wydrukowałam ale zacznę pod koniec tygodnia bo teraz to nawet siedzenie mnie męczy


no to oczekuje na tajny protokół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Marta a ten węgle to coś mi niewychodzą w sensie mało jakoś dałam 100g awokado 15g siemienia i 30g orzechów wł i wyszło mi 5 g węgli, z czego jeszcze mogą być te węgle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie, masz MAKSYMALNIE 30g węglowodanów. Im mniej, tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
przestudiowałam trening podoba mi się bardziej
powrzucałam przykładowe żarło do dziennika i racje są głodowe przecież sztangi nie uniesem normalnie mam nadzieje że bedą upały i jeść się nie będzie chciało ( czy ja kiedyś tak miałam raczej nie ).Mój małżonek wczoraj mnie spytał: czy jak ta Marta każe Ci miesiąc żyć o wodzie i chlebie to tak zrobię ?
Odpowiedziałam że chleb napewno nie wchodzi w rachubę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OMG Już mi się dzisiaj obiło o oczy, że współpracować ze mną, to jak podpisać pakt z diabłem

Spoko, Aguś. Na takiej diecie stracisz uczucie głodu, bez upałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Cząstka, nie jest źle na niskich węglach, serio. Mnie głód nie dokucza a jak mam 100 WW w treningowe(3x w tygodniu) to mi trudno dobić, także luzik. A warzywa wliczam do bilansu. Zresztą ciepło jest a to ułatwia sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
czastka ale Ci fajnie, zazdroszcze tego tluszczu

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium