SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Jaka z Ciebie laska

Boże, jaką ja czuję zawiść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Laska to raczej nie ale spadki mnie cieszą bardzo


a teraz chciałam bardzo ale to bardzo podziękować mojej Marcie, Obli i 4nn no i sponsorowi firmie TREC za zaj**isty prezent jaki dostałam Teraz omega 3 moge wpierdzielac garściami no i długo u mnie będzie trwał sezon na truskawki


Jestem jeszcze bardziej zmotywowana

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-06-28 22:46:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Należy się, należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Superowo

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Kokosik
Prezenty fajne są:)

Najfajniejsze, Św. Mikołaj istnieje

Martucca
Należy się, należy

Jeszcze raz dziękuję Martuś

Ruda_29
Superowo

bardzo fajnie, mój mąż był zaskoczony





tu jeszcze powinny byc jagody 100g

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-06-29 10:28:50

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-06-29 10:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Im dłużej zażywam ZMA, mam to samo wrażenie, że przestaje działać
fajne gifty

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
fajne fajne

Witajcie po przerwie mini wakacyjnej weekend się udał bardzo , mma zakwasy na łydkach i dupsku od łażenia pod górki i z górek Heh pisałam że nie ma problemów z utrzymaniem diety i wykrakałam. Byliśmy na totalnym zadupiu można rzec i skazana byłam na kuchnie naszej Pani gospodyni. No cóż piwska nie piłam,za to opiłam się zyntycy i zjadłam kawał bunca w niedziele były lody których pożałowałam, bo cholernie pić mi się po nich chciało, a wieczorem w nagrodę łeb mnie rozbolał ( KARA MUSI BYĆ!!!!!) Jest mi głupio że tak beznadziejne zgrzeszyłam ale nie odwróci się . Aha w piętek byłam u lekarza rodzinnego, dostałam skierowanie do ortopedy i na badanie krwi i moczu ( elektrolity, Ca, K, Na ) Pani doktor przefajna jak widac nie zlała mnie, a nawet przejęła mam wrażenie. Polecała mi dodatkowo ćwiczyć jogę no i w ogóle taka normalna kobietka. Wizyta u ortopedy dopiero w sierpniu Bolało mnie jak łaziłam po górach szczególnie pod górę, miałam momenty że myślałam że się poddam , potem skubane bolało nawet przy zejściu ale już mniej. Mam kłopot żeby usiąść po turecku Dziś mam gości więc na siłke nie idę planuje na wieczór hi ham .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
czastka owocny weekend byl. Gdzie byliscie w goracj?
Lody powiadasz Jak widze czasem zdazaja sie fajni lekarze. Moja rodzinna tez fajny tylko ciezko sie do niej dostac.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Ujsoły widoki cudne cay beskid zywiecki i gratiś zarys Tatr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium