SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a ja zauważyłam u siebie że zawsze po długim czasie po LC jak wprowadzałam chleb czy kaszę cokolwiek to miałam cholerne problemy a po pewnym czasie się normowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Obli to może moje problemy ze wzdęciami właśnie wynikały z nietolerancji? Spoko będę się obserwować gdy dane mi będzie już spożywać ww





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Uuuu ale masz jajeczna miske. U mnie w tamtym tygodniu bylo po 3 jaj dziennie i w weekend juz nie zrobilam sobie na sniadanie ulubionej jajecznicy bo mnie odrzucalo od jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
no to tak miałam w niedziele nie było jajecznicy bo juz na widok jajec mnie odrzucało , wiec na niedzielne sniadanie zjadłam udko z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja wlasnie koktajl jajeczny pije, i chyba w ramach oszcednosci si ena jaja przerzuce... hmm.. ile to potrwa zanim si eodkuje.. hmm.. czeka mnie 10 lat jedzenia jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
w sumie fakt najtaniej wychodzą a co to za koktajl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ten z poczatku jajo jagody itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
ale mi smaka zrobiłaś , a pamietam jak się wzdrygałam na mysl o surowym jaju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz musze powiedzic ze to dla mnie swietne drugie sniadanie, szybko i nieobciazajaco, ja jakos rano mam mniejszy apetety dopiero szyt przypada na popoludnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aga, czas na zmiany w diecie
Zacznij sobie dodawać 5g ww tygodniowo z warzyw niezielonych i owoców jagodowych. I tu tak krótko wyjaśnię: te 5g to są węglowodoany ponad te, które się uzbierają np. z jajek, śmietany. Czyli przykładowo wyszło Ci 8g ww z produktów, które obecnie jesz i do tego dodajesz te dodatkowe 5g, czyli zjadasz sobie np. 50g malin czy jagód do śniadania. W sumie masz 13g, ale w tym jest tylko 5g dodanych

Dodajesz sobie co tydzień kolejne 5g. Jeśli spadki się zatrzymają albo będą przyrosty, to przystopujemy albo będziemy odejmować. Póki co, spróbujemy dojść do 50g ww dodanych z warzyw i owoców jagodowych, a potem pokombinujemy nad kolejnymi produktami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium