SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fasolkę szparagową możesz, w ilości nieograniczonej. Nie wliczasz do bilansu.

Z pozostałymi musisz poczekać jeszcze troszkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Na początku miałam mniej więcej takie podejście do tłuszczu jak Ty, a teraz? Mam ukryte masło w lodówce, bo gdyby stało na wierzchu to co chwilę bym je podjadała. A jak robię jajka sadzone, to smażę na samym teflonie, aby potem masło dać na talerz i rozkoszować się jego smakiem. Hehe.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
łoo matko, narazie nie wierzę ale niech i tak sie stanie jesli ma mi pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791


Witam Dziewczyny!
Wrzucam wczorajszą miskę i musze trochę ponarzekać  miałam zacny plan rozpocząć P90X od poniedziałku, ale jak to z planami bywa…………znacie to powiedzenie ? Chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz mu o swoich planach :-/
A więc zaczynam lament. W zeszłym tygodniu piekarnik mi się sfajczył mało nie poszliśmy z dymem więc kuraki jadam gotowane. Moja kochania sunia ma uszkodzoną rogówkę więc codziennie chodzimy do weta . W poniedziałek wróciłyśmy po 20-tej, wczoraj wcześniej ale w końcu musiałam iść obczaić jakiś nowy piekarnik bo bez niego jak bez ręki – nie kupiłamDziś zaraz po pracy lecę do weta potem do media na dalsze poszukiwania. Jesteśmy niezmotoryzowani więc wszystko trwa dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo. Dziś musze jeszcze kupić wagę kuchenną elektroniczną , bo teraz mam taka zwykłą z mała podziałką i mnie to wkurza 
Dziś mija 7 dzień diety wg Martuccy  mam wrażenie że brzuch mi zszedł troszkę, nie mam wzdęć i jest mi ogólnie lekko 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791


dzisiejsza miska , mam świadomość że wczoraj białka było za mało ale wszystko co chciałam dorzucić podniosłoby kaloryczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czastka, pomierz i zważ się koniecznie, to bardzo ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
czastka, pomierz i zważ się koniecznie, to bardzo ważne

oki jutro z rana to zrobię

jutro odbieram olej kokosowy i ziółka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
06.10.2011 13.10.2011
waga 64 63,4
biust 91 bz
pod biustem 78 bz
pępek 90 89
talia 78 77
biodra 100 bz
ramiona p/l 29/30 bz
uda p/l 59/60 bz
łydki p/l 35/35 bz

Moje wymiary , szczerze to czuję jakbym schudła z 2 kg no ale waga swoje pokazuje

Chyba bierze mnie przeziębienie
W dalszym ciągu czasu na ćwiczenia brak, piekarnika tez brak, piesek zdrowieje dostaje zastrzyki i czeka na efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po kiego grzyba miałabyś schudnąć akurat 2kg, a nie 200g?

Jest bardzo ładnie, jesz dobrze, nie utyłaś, baaa... Schudłaś w niezwykle ważnym dla Ciebie miejscu (talia i pępek).

Dodaj sobie od jutra 25g węglowodanów z owoców do diety na śniadanie i po treningu Za tydzień od dzisiaj kolejne pomiary

I popatrz sobie na Marcię. Jadła jak pięcioletnie pacholę, a teraz wciąga 1700kcal i podnosi na 1800kcal. Bez tycia, a nawet spadki się pojawiły. Naprawiła się nam dziewczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
yupii owoce dzięki dzięki
Tak, wiem że nie powinnam się sugerować kg ale jakoś tak wyszło :-/
Naprawdę się cieszę że nie utyłam, i spadki są. Podglądam Marcię i inne dziewczyny i staram się z moim myśleniem wyjść na prostą.

Czyli teraz ma byc 130 g białka i 25g węgli 1300 kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium