SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Pytałam już czy bierzesz omega-3?


tak biorę od dziś gold omega 3
ziółka zamówiłam w zdrowej żywności , olej kokosowy też
a ten olej to mam tak łykać z łyżeczki?

mam niedobór owoców, i czuję się tłusto na zewnątrz i od wewnątrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791


a to rozpiska na jutro nie wliczyłam kolacji bo nie wiem co bedzie jesli nic nie zjem to wrzucę odżywke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, tłusto Ci? Obyś niedługo nie płakała, że Ci tłuszczu mało

Olej kokosowy do smażenia na przykład. Chociaż w pewnym momencie pewnie będziesz z rozkoszą na łyżeczce jeść Niech Ci Marcia powie

Owoce wrócą po pełnym tygodniu. Ale wiesz... To m.in. one były Twoim błędem dietetycznym odpowiedzialnym za tycie Teraz będziesz się uczyć jak je prawidłowo jeść z pożytkiem dla zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
czemu juz na poczatku ukladania miski uciekasz w ozdywke .....miecho i ryby maja po 20 g bialka w 100g.wiec wybor jest duzy....zwlaszcza jak masz nie wielka w sumie kalorycznos

to w sumie pol kilo miecha/ryby na caly dzien

btw..tez mam probelmy z tarczycadlatego cie
podczytuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Hehe, tłusto Ci? Obyś niedługo nie płakała, że Ci tłuszczu mało
no bardzo dziś zrobiłam jajecznicę na boczku i juz jak go podsmażałam to mi się niefajnie robiło, bleeee

Owoce wrócą po pełnym tygodniu. Ale wiesz... To m.in. one były Twoim błędem dietetycznym odpowiedzialnym za tycie Teraz będziesz się uczyć jak je prawidłowo jeść z pożytkiem dla zdrowia.
ach..............

A teraz muszę się przyznać jak sobie radziłam i nie radziłam w weekend. Pisałam że bedę na kolacji no i byłam wypiłam lampkę czerwonego wytrawnego wina zjadłam całą dekorację , z mięsiwa zeskrobywałam sosy. W niedzielę było gorzej bo wystawa której byłam organizatorem odbywała sie w plenerze, pizgało, lało i czasem było w miarę fajnie pogodowo. Ale jak podali nam gorącą zupę grzybową to wymiękłam i jeszcze zjadłam naleśnika z serem i wiśniami ale wieczorkiem jak byłam domku to juz wróciłam do reala wiem że niedobrze zrobiłam ale cała sobotę byłam na chodzie i nawet nie miałam kiedy przygotować sie na niedzielę
Jestem przygotowana na słuszny opierdziel

Dziś zaczynam P90X i zaraz wrzucę miskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
leah
wcześniej za bardzo nie jadłam mięsa wiec obecne ilości dla mnie są zabójcze, jest to tez duża wygoda bo rano nie mam czasu i wypijam odżywkę tuz przed wyjściem do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
za bardzo nie jadłam mięsa no i jeszcze zapomnialas o rybach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo, żesz Ty...





Za wino to nawet pochwaliłabym, ale ta ren naleśnik

KARA: 30x burpees
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca muszę przyznać że czuje BATA serce mi drżało jak zobaczyłam że odpowiedziałaś na posta
Jezu kara masakryczna chyba wyzione ducha


a czy ja mogę jeść fasolkę szparagową,ciecierzyce i soczewice(ujmując w bilansie )?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium