SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie zart, spampost Ogra wszystko wart v.17 - Ogry Spampost vol. 17

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151357

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
już w latach 30. wyodrębniono i zbadano budowę chemiczną testosteronu oraz wpływ na metabolizm męskich hormonów. Moore i Gallagher wykazali doświadczalnie istnienie hormonu męskiego w jądrach, a Loeve i Voss wyodrębnili z moczu mężczyzn androsteron. Hormon ten został zsyntetyzowany przez Ruzickę w 1934 r. Rok później Laquer i wsp. wyosobnili z byczych jąder chemicznie czystą substancję krystaliczną - testosteron. Testosteron stosowano w celu wzmożenia siły fizycznej, pobudzenia agresji, podniesienia ich wartości bojowej. Stosowano je także w celu przyspieszenia poprawy zdrowia po poparzeniach, a także długotrwałym głodzie. Po wojnie lekarze zaczęli używać steroidów w celu zwiększenia masy ciała ludzi ocalałych z niemieckich obozów koncentracyjnych. Kilka lat później anaboliczne skutki stosowania steroidów spowodowały, że gwałtownie zainteresował się nimi świat sportu.
https://www.sfd.pl/Historia_Dopingu-t160798.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
kiedy sie lato zacnie ****a ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
nox pump - co dalej...
mianowicie fajnie pobudzony siedziałem przez okolo 2h po treningu w domu, potem pojechałem do nowej znajomej
wrocilem o 3 do domu (wypilem w miedzy czasie jeszcze red bulla ) ale nie bylo problemow z zasnieciem, jak i wstaniem o 8:30 - co wazne czuje sie wyspany

tak więc w piatek zarzuce kolejna porcje, bo zostały mi jeszcze 2 , jedna dalem kumplowi napisał mi sms wczoraj:

"no też mnie strasznie po tym trzęsło, ale ku tas skurczył mi się po tym jak po fecie heheh z 5 dobrych godzin mnie trzymało"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
a pogoda musi sie zaczac , najlepiej od poczatku sierpnia jak bede mial urlop
w łodzi lekko pada , i jest okolo 20 stopni

jade zaraz na uczelnie odebrac ddyplom ukonczenia awf I stopnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
W Krakowie od wczoraj nie może przestać padać ogólnie przewalona pogoda ale wiem kiedy będzie ładnie w weekend bo w pracy będę wtedy to najładniejsza pogoda jest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
teraz to na******la tak ze wystawic nosa przez okno sie nie da :/

remik do końca jutra można sie wpisywać w ciagu kilku dni zrobie losowanie , wiec wyniki powinny byc pod koniec miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Banan smaka mi narobiles dobrze ze w piatek zamawiam Doriana

u mnie o dziwo goraco i ladna pogoda

yo all, jednak na trening ide o 19

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Dobra ja spadam na działeczkę , pomóc dla mamuśki zrywać wiśnie yoo

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
trzymaj sie

troche sie wkurzylem tym, ze nie mam teraz treningu, mialem miec o 11, no ale cóż sila wyzsza...


ktos sie zaopiekuje wkoncu moim planem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrate creatin i Whey authentic gainbody stosowanie?

Następny temat

Biosterol i testosterol!

WHEY premium