SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie zart, spampost Ogra wszystko wart v.17 - Ogry Spampost vol. 17

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152703

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja moge być modem bede pilnowaU porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
z tych co nie mają to tylko faf
bo po nim widać że dużą pracę zrobił przez ostatnie lata
i interesuje się tematem bardziej na poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Musieliby złożyć swoje kandydatury czy coś
Hehehe myślałem nad Hadesem, ale ostatnio jakiś wnerwiony jest jeszcze by było po forum

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie musieli, nie trzeba
hades wporządku jest, ale za młody (stażem suplowym) że tak to określe


Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-07-02 17:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Wiem, że w porządku taki joke mały był
No to chyba faftaq mógłby być

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
jol juz po silce pozytywnie
gandzia mylisz sie to musi byc osoba ktora na rynku supli bdb sie orientuje czai nowosci i zna stare itd musisz byc mniej wiecej alfa i omega w suplach i wtedy moze mialbys szanse jednak jak banan napisal i tu go popieram zadnych zmian kadrowych nie ma zamiaru robic w suplach przez wakacje i pasuje w dziale najlepiej dziala on i pepo. mietki widze ze dziala w godzinach wieczornych tudziez nocnych ale zrozumcie czlowieka skoro jest w pracy puzniej silowni itd i jeszcze ma czas na forum teraz dopiero zrozumialem ze sie on poswieca i to bardzo
a tak jak bic pisal jak nie ma modow to mamy pole do popisu ze nie jestesmy gamoniami i nie tylko znamy sie na rozpisaniu cyklu na kreatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
kwestia coby sie pozytywnie popisać

a w tamtym temacie o modgate to różnie wyglądało

btw
kurcze tak ogólnie, to do tego forum akurat jakiś sentyment mam, sam nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Nie zamierzam robic na zasadzie 'przynies, zanies, pozamiatj'
Skoro ma prace i inne obowiazki to niech da sobie spokoj i odpusci forum, ale On tez ma z tego korzysci dlatego pozostal. Baa nawet jest jescze na drugim forum. No ale ja sie nie kluce. Widze ze juz coraz czesciej modzi pracuja w dziale takze swoje oczekiwanie spelnilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ja modem pfff


a rozyebał bym coś.....


chceta bana..... mata!!


rozyebał bym cos......


a tak na poważnie nie chciałbym chyba, musiałbym przemyslec to, ale bic ma racje, za mały staż suplowy i nie tylko na forum za krótko też jestem! mało sie udzielam, kiedyś wiecej, teraz to nawet nie doradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
cybul: raczej mają bardziej taki sentyment właśnie jak i ja,szczególnie że dłużej w tym siedzą
przemyśl swoje podejście apropos tej sprawy,mniej napinki
a jak nie znasz tego drugiego forum, to poznaj bo warto


hades: patrz niektórzy to pojęcia nie mają, by ci moda dali i jak w tym kraju ma być dobrze, jak ma być euro i wogóle jak ma cokolwiek być?!

hehehe

a tak poważnie to dopóki siodema żadnej funkcji nie ma, to nie jest źle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrate creatin i Whey authentic gainbody stosowanie?

Następny temat

Biosterol i testosterol!

forma lato