SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie zart, spampost Ogra wszystko wart v.17 - Ogry Spampost vol. 17

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151323

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a co cwiczyles? jaka partie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
plecy bic przedramie

nawet wyjątkowo na bica dużo, bo aż 5 serii hehe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tez jak mnie najdzie robie 5
ale po plecach to troche trudno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
bic ale jesteś huyoza, wiesz ze mam przerwe a sypiesz takimi filmikami, mam isc na trening?? bo juz mnie energia rozpiera//////


widzisz co .żes zrobic leszczu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
siemano
eh dzisiaj przysiad z MC ; <
ej jakie białko polecacie do 60zł bo chciałem kupić coś kumplowi na urodziny z supli co się przyda i myślę, że to bd dobre rozwiązanie, w grę wchodzą jeszcze batony. Co myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
^^ słuchaj przysiad i martwy na jednej sesji?? jaki masz cel katując tak ledźwia??!!
odpuść jakis bój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
spadam yo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
hades ile pompek dzisiaj?

hahahahahahahahah


pamiętam kiedyś jak do***ałem mc po siadach, to położyłem sie na ławeczce i wstać niemogłem za ***a tylko gwiazdki przed oczami i ładnych pare minut dochodziłem do siebie, dla miłośników mocnych wrażeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
****a pomocy :D

nęka mnie jakiś gościu że ma 3kg Monster Masa nie ma diety bo jak twierdzi jest ona dla Ciot

ma 182cm wzrostu i wazy 62 kg aa i w łapsku całe 30,5cm pyta czy dużo czy mało tego to juz mu nie odpowiedziałem :P

Chce dobry trening na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
przesuwane progresje robie WODYNa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrate creatin i Whey authentic gainbody stosowanie?

Następny temat

Biosterol i testosterol!

WHEY premium