SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2326
Tak nie da się ukryć emocje sięgnęły zenitu Burneika postawił się niesamowitemu zawodnikowi MMA, niepkonany na ringu od 20 lat El Tostosteron Maaaarcinnn Naaajmmman !! Nie wiem dla kogo była to ciekawa walka chyba dla jego fanów w gimnazjum, to był cyrk, kabaret z prawdziwym MMA nie miało to nic wspólnego.

Oczywiście, że sięgnęły, tylko nie był to rodzaj emocji związany z walką o tytuł mistrza, tylko z tym, że nie wiadomo co się wydarzy, że Robert może dużo stracić, itp.




To już głupota społeczeństwa i organizatorów. Ale nie p******my bajek że błagali go na kolanach bo Robert też napewno swoje w tym kierunku wykonał.


Ale przecież nikt tak nie pisze, faktem jest, że chciał go bo najwięcej dochodów mu ta walka przyniosła, Robert nie chodził za nim i mu nie truł żeby go wziął na siłę.


Koksu jak na razie nie jest wyszkolony w żadnej technice, jego siła w walce to pikuś bez wyszkolenia techniki kupe z tą siłą zrobi nic więcej.


No to już pokaże walka, jak na razie z tą siłą pokonał słabego boksera ale jednak gościa który trenuje boks kilkanaście lat i trenuje mma od kilku.

Zmieniony przez - hulio w dniu 2012-06-05 13:29:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Oczywiście, że sięgnęły, tylko nie był to rodzaj emocji związany z walką o tytuł mistrza, tylko z tym, że nie wiadomo co się wydarzy, że Robert może dużo stracić, itp.


A co on mógł stracić ? Powiedział by że to był żart, że nie trenował, że jak by potrenował to by go załatwił, że on jest kulturystą nie fighterem i luz i kibiców PL by nie stracił za głupi naród na to ;]


Ale przecież nikt tak nie pisze, faktem jest, że chciał go bo najwięcej dochodów mu ta walka przyniosła, Robert nie chodził za nim i mu nie truł żeby go wziął na siłę.

Nie wiadomo jak było ale to tak samo jak ktoś dziewczynie proponuje usługi matrymonialne za kupę hajsu. To co ma się zgodzić ?

No to już pokaże walka, jak na razie z tą siłą pokonał słabego boksera ale jednak gościa który trenuje boks kilkanaście lat i trenuje mma od kilku.

"trenował" tak to nazwijmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2326
A co on mógł stracić ? Powiedział by że to był żart, że nie trenował, że jak by potrenował to by go załatwił, że on jest kulturystą nie fighterem i luz i kibiców PL by nie stracił za głupi naród na to ;]

No tak przegrał by z człowiekiem który jest uważany za największego nieudacznika i w ogóle ludzie by się nie naśmiewali, zaraz by się zleciało pełno hejterów na niego, a wcześniejsi fani zamienili by się w antyfanów. Żadne tłumaczenia nic by nie pomogły tak jak tłumaczenia Najmana nic nie pomagały. Wiadomo jacy są ludzie.



Nie wiadomo jak było ale to tak samo jak ktoś dziewczynie proponuje usługi matrymonialne za kupę hajsu.

No jak walczenie w oktagonie na sportowych zasadach za kase, to dla Ciebie to samo co uprawianie seksu za kase to nie wnikam, każdy ma tam jakieś swoje kryteria.


Masone nie ma sensu tłumaczyć, jak ktoś żyje bez jakichkolwiek zasad, wartości to nigdy tego nie pojmie. Większość tępej masy suszy zęby do sera bo ma 60 cm w łapie, bo jest śmiesznie, bo co ich to obchodzi.... Podejrzewam że większość z nich kończy jeszcze gimnazjum. Szkoda czasu...



Nie wiem czy wiesz ale tak się właśnie zachowuje tępa masa czyli śle niczym nie poparte obelgi, za sam fakt odmiennego zdania, zamiast merytorycznej dyskusji. To są te Twoje zasady i wartości no brawo. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
my akurat tu nie jestesmy ciemna masa, my wyrazamy swoje opinie. My krytykujemy jego zachowanie wy krytykujecie nasze, dlaczego? bo z mila checia weszlibyście w dupe Burneice bez wazeliny tylko po to zeby do was powiedzial nie ma lipy.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2326
my akurat tu nie jestesmy ciemna masa, my wyrazamy swoje opinie. My krytykujemy jego zachowanie wy krytykujecie nasze, dlaczego? bo z mila checia weszlibyście w dupe Burneice bez wazeliny tylko po to zeby do was powiedzial nie ma lipy.


Gdzie ja napisałem, że jesteś ciemna masa? Odniosłem się do konkretnej wypowiedzi, gdzie sam tak zostałem nazwany za to, że nie mam krytycznej opini o walce Burneiki, więc poczytaj najpierw bo przeinaczas, i w oparciu o to jeszcze piszesz jakieś bzdury, o nie ma lipy, akurat te wyświechtane teksty nie robią na mnie żadnego wrażenia. I nie trzeba być psychofanem Roberta, by krytykować obelżywe zachowania pod swoim adresem. To takie proste sprawy są, dziwnie się czuje musząc je tłumaczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
Nie wiadomo jak było ale to tak samo jak ktoś dziewczynie proponuje usługi matrymonialne za kupę hajsu. To co ma się zgodzić ?



... ale tu idiotów siedzi. Mamed pewnie uczepi się jednej roboty i jak dostanie propozycję nowej pracy, lepszej finansowo, a nawet łatwiejszej w wykonaniu (biurko) to zrezygnuje, bo nie będzie chciał być dziwką haha, co za brednie. Ludzie, trzymajcie mnie.

O jakich ty zasadach mówisz? Każdy ma zasady. Co ty ku...a nasłuchałeś się polskiego rapu, w którym ciągle pieprzą, że się nie sprzedadzą, a płyty, koncerty to ku...a działalność charytatywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2100
Robert korzysta z życia i szans jakie dostaje. Więc dlaczego go tak surowo oceniacie? Wy nie wykorzystalibyście ich? I Nie piszcie murów tekstu bo ich nie czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240




Gdzie forma Roberta?? moze przygotowuje sie do walki że tak spadł;d

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
No pewnie przerwę od koksów zrobił i mu spadła łapka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli ludzie jeszcze wierza ze 60cm mozna zrobic na koksie to ->
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium