SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2tys na budowie chcialbys co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Skebson bawić to się możesz swoim ..... I widzisz tym się różni że Pudzian zap*****la na treningach a Koksu h**a w tym celu robi żeby coś poprawić, osiągnąć... W ogóle nie masz pojęcia o czym wcześniej napisałem, szkoda tłumaczyć po 10 raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Jak by Koksu zrobił minimum 50% tego co Pudzian żeby walczyć w MMA (chodzi o treningi) to słowa zlego bym nie napisał... A tak myśli że za piękny uśmiech czek mu bd w oktagonie leżał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731789
Tak, lipa. Po calosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Kult - Wyciągniesz 2tys, tylko robisz 50h w tygodniu. *Masone - ale on się sam nie zaprasza na te walki. Nie lata Do Kawulskiego, Lewandowskiego, czy tego z MMA Atack. Oni sami to mu proponują. Sam byś przyjął takie propozycje, gdybyś poczul przypływ gotowki, i nie mówimy tu o 5 tys zł. On w 1 walkę, do której się nie bedzie przygotowywal dostanie to, co zarobisz w pare lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
To czy wprasza się sam czy ktoś go ciąganie, jakie ma to znaczenie ?? Właśnie taki przygłup tylko za to że wyjdzie do oktagonu bierze ładny hajs a ludzie nie mają co do gara włożyć... Chore ale jak wszyscy będą to akceptować i stawiać pomniki to tutaj już nigdy lepiej nie będzie jak to mówią z gówna bata nie ukręcisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziekuje za niewolincza praca, 2tys to mam z 10dniach zasilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Osobiście wolę robić za mniej ale to co lubie i to w czym naprawdę jestem dobry. Wiadomo można sobie gdybać co by było gdybym dostał oferte za tyle i tyle... Sam nie wiem teraz wam powiem że by nie wziął ale jak by taka była kto wie czy widok zer na końcu też by mi w głowie nie poprzewracał i by z siebie szmaty nie zrobił mam nadzieję że nie... Ale tym bardziej nie wiem jak wy ale dla mnie takie zachowanie jest nienormalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Kult - Dla mnie byłoby to upokorzeniem, ale każdy inaczej do tego podchodzi.
*Masone - To hejtuj sportowców (piłkarzy - którzy dostają parenaście milionów euro na sezon), aktorów (jeszcze więcej), modelki.

Myślisz, że oni wykonują pracę adekwatną do osiąganego zarobku? Co ty myślisz, że tak tylko w Polsce jest. Nikt nic nie broni, kręć filmy na necie, może Cie też do klatki wezmą. Typowo polskie zachowanie - siedzieć przed kompem i krytykować, bo komuś się powodzi, drugiemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skebson - ale co zasilek upokorzeniem? Bo nie zrozumialem sorry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium