SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
"nie oszukiwal" no ok, niech tak ci będzie ^^.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oprocz walow z sajberem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Może robić co chce, ale jest osobą medialną i podlega ocenie/krytyce tych co go oglądają. Niestety każdy co krytykuje jakąś gwiazdę zaraz jest hejtem, pewnie lepiej lizać dupę, śmiać się z jego "zaj**istych" kawałów i czekać aż w Polsce będzie takich więcej... Mskr. No własnie z tym "nie oszukiwał" to w cudzysłów proszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
Gienek - Tobie sie wydaje ze Bruneika polakow postrzega jako zaj**isty narod? , nie on polske i polakow postrzega jako dostarczycieli kasy, bo wiecej latwowiernych idiotow nigdzie nie znajdzie


A gdzie ja to napisalem? On nie jest moim idolem, nie fascynuje się nim. Bardziej jestem za Michałem, niż za nim, bo koleś mówi na temat - fachowo. Robert pi..doli od rzeczy, ale nie zmienia to faktu, że nie masz podstaw, by go krytykowac, bo nie kradnie - uczciwie zarabia.

*W takim razie 80% osób oszukuje - w tym Pudzianowski, który mówi, że DOminator Black go rozsadza i jest podstawą jego suplementacji.

Zmieniony przez - Skebson w dniu 2012-06-04 20:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Może krytykować kogo chce, tu racji nie masz mogę sobie krytykować Premiera, Koksa, Pudziana kogo bd chciał to będę krytykować ! Jak ktoś zasłużył na krytykę to ją dostaje... Jeśli ktoś jest zadowolony że otaczją go ludzie p******ący od rzeczy, przygłupy itp itd to tylko pogratulować ! Pojęcie "uczciwego zarobku" jest dość względne, jak dla kogo, jedna ma zasady drugi ich nie ma i stosuje prawo dżungli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Cięzko mówić o uczciwym zarobku kiedy na przeciw siebie postawimy Koksa z Mamedem... ;] Teraz już wiesz o czym mówię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Michał mówi na temat - fachowo. Zalezy w ktorych kwestiach, bo nie raz jak go faza zlapie to p******i bardziej niz Robo .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Masone - Ale co Ci to przeszkadz człowieku? Mamy górnika, który zapier.dala jak głupi, i mamy piłkarza, który kocha co robi - i dostaje niebotyczne sumy. Co zrobisz z tym fantem? *Gienus - w "Radio Koksu" dostosowuje się do poziomu Roberta - czyli bardziej stawia na humor - mnie Michał śmieszy, Robert nei za bardzo. "Dr Zielonka" Fachowa audycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rk jest dopasowane chyyba do odbiorcow , nie sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Skebson dalej nie wiesz o co mi chodzi... To dość rozległy temat i można by tu pisać i pisać... Może tak powiedz mi jak ma się czuć Mamed, Błachowicz, Materla widzą Koksa na MMA który zgarnią porównywalną jak nie wyższą gaże za swoją walkę ? Czy to jest uczciwy zarobek ? Czy akwizytor który wciska kit starszym ludzią też uczciwie zarabia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium