SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
vitalmax,activlab,od czasu do czasu olimp,sfd,swanson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Ja kiedyś sobie bardzo chwaliłem bardzo firme PowerXSport ale jakiś czas temu przejechalem sie na bialku i gainierze. No ale kreatyna,cytrulina,gaba,arginina,daa aminki budulcowe i bcaa mają kozackie i do tego w dobrej cenie. Firma best body też jest moim zdaniem bardzo dobra no ale te ich ceny Ale spalacze kreatynki i aminki maja też bardzo dobre.

Macieyou olimp jest dobry jakościowo? Ceny z kosmosu i dzialanie znikome tak moge opisać tą firmę

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do olima sie strasznie zrazilem lata temu, przez polityke, pewne produkty i ceny, od nie wiem jakiego czasu, 4-5 lat od nich nic nie kupilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Kult ja miałem tak samo ale mimo to pamietam jak rok temu kupiłem arginine w bilstrach bo mi sie z PXS skonczyla tydzien przed zawodami. jadłem 5 raazy tyle argininy olimpowskiej niz z pxs i nic nie czulem a porównanie cenowe wychodzilo cos mniej wiecej za 0,5 kg pxs50pln olimp 70albo 100 Ja zdania nie zmienie olimp to sam cukier i ladne opakowanie za grubą kase

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
trochę supli miałem jak był konkurs przez rok w dziale olimpu , wymieniam też kody na suple (kody to mam głównie od mamy i taty,mama to tylko prozdrowotne bierze,a tata prawie wszystko ) ja od olimpu to magnez,żeń-szeń,czasami białko lub gainer(smakowo są dobre ) ale dvpy nie urywają

też nie jest entuzjastą wieloskładnikowych supli z dawkami nie mającymi prawa działać(ale co tam ważna jest synergia ) raz jedyny to wziałem próbkę massacry 2 (piasek w japie ) i na tym się skończyło

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2012-05-21 15:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arginina w proszku big zona to najlepsza jaka jadlem, dla mnie siekiera, 300 gram chyba 70zl? juz nie pamietam, wydajnosc itp wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olimp niektóre produkty ma bardzo dobre, trzeba wiedzieć co wybrać i przede wszystkim czytać ze zrozumieniem etykiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
koksu pakuje do nastepnej walki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42050
Wracając do tego filmu o koksach. Kvrwa mać tam nie ma być oceniania koksów, tylko zakłamania ludzkiego, połowa amerykanów napierdziela/napierdzielało koksy a w razie wpady jesteś wyklęty przez prezydenta i papieża. U nich żeby wyjść po za akademickie zawody już trzeba ładnie jechać na towarze. Kipi obłudą to wszystko. Same koksy wcale nie były przedstawione w złym świetle raczej podejście społeczeństwa. Chcieliście żeby kulturyści się tam wypowiadali albo fighterzy ? Żeby stracić szanse na jaki kolwiek kontrakt w przyszłości ? Wypowiadali się ludzie którzy już nie mają nic do stracenie...
Nikt raczej nie mylił syntholu z koksami, Valentino to symbol koksiarstwa wiele ujawnił po prostu... On wali i to i to, od razu to widać i łatwo można go z tym utożsamić(z czego chyba sam się cieszy) i taki był zamysł twórcy.

Wg mnie dobry film ja z niego nie czerpałem wiedzy o koksach(nie taki był zamysł twórcy).

Edit. Napisałem "u nich" ale tak jest wszędzie.

Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2012-05-21 17:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42050
Co do supli, jestem sprzedawcą w sklepie z odżywkami, polecam to co uważam za dobre jakościowo i w mniejszym stopniu na czym jest spoko marża . Ale sam nie biore w zasadzie nic, wspomnianego Olimpa BCAA xplode sypie 30g proszku na trening co przy cenie hurtowej(taką dla siebie mam) wychodzi mnie jakieś 3zł czyli tyle co 200g piersi, napiszę tak: brałem BCAA z activlabu podobne ilości i wtedy chyba coś czułem, teraz nie potrafie powiedzieć... Jak zrobie nowe ćwiczenie to zakwasy są i tak i tak.
Dlatego to był mój chyba ostatni supel... Dieta, dieta, dieta za te 3zł miałbym 200g mięsa co dało by mi 30-40g białka (w tym kraju trzeba nawet takie rzeczy rozliczać)

A tak to minerały jem z Olimpu i o nich moge szczerze powiedzieć że działanie ładnie odczuwam.

Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2012-05-21 17:39:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium