SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masone - znaczy sie ze nie zapracowal na to ciezko tak? kurcze ale to nie znaczy chyba ze to nie jest uczciwe, ciezki temat ogolnie, bo podchodzi pod mornalnosc a kazdy ma inna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
/\

Michal ma duza wiedze, lubi sie nia dzielic. Ale . No szkoda tlumaczyc ;d

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Masone - Powiem Ci tak. Organizatorzy go zapraszają - walczy w "Freak Show" i każdy postrzega go za "freaka", a nie za zawodnika MMA. Można mówić, że Najman też nieuczciwie zarabia, bo mienił się na profesjonalego sportowca, boksera, a był amatorem - ale zarabial uczciwie, bo go ludzie zapraszali. Mamed, Błachowicz, Materla oraz Robert zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest zawodnikiem MMA, ale walczyc moze gdzie chce - w Rio, Paryzu, czy w Oktagonie. Dłuższa dyskusja panowie, każdy ma swoje zdanie. Kto ma rację? Ciezko ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Różnica z Najmanem jest taka że walcząc amatorsko w boksie nie zarabiał więcej czy nawet porównywalnie do np. Gołoty. No nie potrafię tego prościej ująć jak to że Robert pcha się gdzie się da byle trochę hajsu zebrać. Uważam że o uczciwie zarobionych pieniądzach możemy mówić kiedy ktoś na nie zapracował. Robert na pewno zapracował sobie na to by czerpać korzyści z kulturystyki, reklamy supli (nie koniecznie cybera) itp itd ale na pewno nie za to by brać kasę z MMA. Dla mnie osobiście taki człowiek szmaci się dla kasy, robi coś o czym nie ma bladego pojęcia. To że ktoś umożliwia mi drogę na skróty nie znaczy że muszę ją wybrać. Jeśli czegoś nie umiem robić to się nie pcham nawet jak mnie zapraszają bo to robienie z siebie kretyna, pośmiewiska dla pieniędzy.

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-06-04 22:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Ludzie trzymajcie mnie bo ok***ieje....


Z oficjalnego profilu Najmana na FB cytuję :

Marcin Najman FB
witam wszystkich, po powrocie do treningów postanowiłem że nadal będę robił to co sprawia że, moje serce bije mocniej, to co jest dla mnie wielką przyjemnością, nie zamierzam się poddawać, myślę nad kolejnymi pojedynkami , kto to będzie? czas pokaże. pozdrawiam fanów którzy ciągle we mnie wierzą i dają mi siłę by robić to co robię.


Kult zwracam Ci honor o wszystko co powiedziałeś o Najmanie, jednak nie zmienia to faktu że Koksu jest równie "dobrym" zawodnikiem i jak dla mnie są siebie warci ;p Jak widzę 1 i 2 to mnie na wymioty ciągnie !! Boże widzisz i nie grzmisz !!


EDIT:

Sorki bo teraz mam wątpliwości czy to aby napewno oficialny profil ;p xD Chyba się pośpieszyłem, jutro to sprawdzę

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-06-04 22:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
To jakis fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie zanim zwracasz honor to sprawdz info byku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Ależ z niektorych wychodzi typowa polska zawisc i zal ze ktos ma lepiej. Myslenie na zasadzie: "bo jakis Litwin sobie przyjezdza, nakreca pare filmikow dla jaj i trzepie kase a ja biedny polaczek musze tyrac a gowno mam :(" Wyzwiska typu "przygłup" itp. jedynie to powierdzaja.. Znasz go ze nazywasz przygłupem? To np. taki Szymon Majewski tez jest przyglupem bo nieraz takiego udaje? A to bardzo rozgarniety koles, no ale gratuluje myslenia.

Ostatnio co raz większy wysyp "prawdziwych fanów MMA", wielce przeszkadzają im freak fighty, a gdyby nie walka Pudzian - Najman to pewnie do dzisiaj gowno wiedzieliby o tym sporcie. Radze posłuchac wywiadow z chocby Lewandowskim, to moze niektorzy zajarza jakie jest zadanie takich pojedynkow itp. On sam zapytany czy zorganizowalby walke Kamel-Ibisz gdyby bylo zainteresowanie, potwierdzil ze nie byloby problemu. Jak tak kogos bola takie pojedynki to niech nie oglada, ja chetnie obejrzalbym walke typu Malysz-Durczon i kazda tego typu, bo mozna sie posmiac itd. Ale pewnie, lepiej zgrywac wielkiego znawce MMA oburzonego freak fightami.

Co do supli C. dalej nie rozumiem o co sie ludzie czepiacie, przeciez bylo mowione ze jak Robert tam byl to suple byly produkowane w specjalnie kontraktowanych labach, wiec o jakim syfie mowa??

No i co z tego ze Robert nie trenuje do MMA (zreszta nie wiadomo jak bedzie do tej walki) ? dopoki wygrywa to ten fakt dziala tym bardziej na jego korzysc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10074
michalek p******i bardziej 3 po 3 niz litwin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do supli C. dalej nie rozumiem o co sie ludzie czepiacie, przeciez bylo mowione ze jak Robert tam byl to suple byly produkowane w specjalnie kontraktowanych labach, wiec o jakim syfie mowa?? - skad wiesz jak bylo? nie wiesz, w lipcu sie dowiemy,kto sledzi sprawe to wie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium