SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z białek polecam Olimp, z reszty Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to w ogóle jestem na nie dla prochów. Jak już raz na ruski rok coś kupię to Olimpa Natural bo tanie i tyle. Wały są wszędzie... Olimp w testach miał ok. 7-10g białka mniej od deklarowanego na etykiecie. Co siedzi w środku nikt nie wie.
Zauważyłem tylko, że jak zrobiłem sobie ok. 2 miesięczny cykl na suplach typu kreatyna, do tego dorzuciłem proszki jak białko, carbo itp. to źle się czułem... odstawiłem wrzuciłem więcej warzyw i odrazu lepiej.
Prochy to ściema.
Jeśli działają to jedynie na motywację bo skoro wydasz 100-200 zł to szkoda się opierdzielać
Niektórzy wydają więcej, ale dla mnie to już chore jest.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-21 00:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz gdzieś te testy? Mnie już wkur**** ten cały rynek supli, z białek biorę tylko Olimp WPC 100% Natural, bo tanie i przynajmniej gówna nie ma. Ostatnio z ciekawości wziąłęm do reki Olimp BCAA Xplode 500g - 250 g BCAA, 60 g Glutaminy a reszta nie wiadomo co.... a na etykiecie regulatory kwasowości i inne takie. Chyba swoją zaje*****ścią to napełniają, stąd tyle wazy opakowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tez uzupelniam z żarcia, ale białko czy gainer musi w domu być - czasami zdarza sie tak ze nie ma kiedy zjesc i wtedy prochy sprawdzają się świetnie. Do tego jako szejk bezposrednio po treningu gainer + dodatkowo troche białka, tez jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Były gdzieś na forum jak była afera z tą soją... zbadali jakieś białko z Olimpu i wyszła dupa. Oczywiście dla wszystkich super bo mniej więcej tyle ile powinno być, ale jak dla mnie wał bo brakowało tych gramów.
ActivLab to jest dobra firma... bcaa na 100g/50g, do każdego białka kreatyna, do gainera kreatyna

Szkoda kasy na proszek... lepiej kupić dobre jedzonko.

Katabolizm jest bardzo mocno przerysowany przez te firmy wszystkie. Nagle jak człowiek nie zje 1 posiłku to nie zacznie mu zżerać mięśni

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-21 00:08:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wina tak naprawdę ustawodawstwa, które dopuszcza takie g****, jeszcze kilka lat temu za niezgodność zawartości z etykieta było do bodaj 1000 zł kary dla producenta... rozumie to ktoś??? jeśli chodzi o suple, to z doświadczenia lepiej wybrać polskie topowe firmy niż usa, gdzie w pełni legalnie niezgodność zawartości z etykietą może sięgać bodaj 20%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To tak... jasne, że jak bym już kupował to Polskie a nie USA. Ewentualnie coś z Niemiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
chyba kazdy sie z tym zgodzi (edit: z tym ze lepiej zarcie zamiast prochu). Ja jednak lubie miec białko bo oprócz szejka bezposrednio po treningu (co daje mi czas 1-1,5 godziny na dotarcie do domu, kompiel i ewntualnie ugotowanie czegos jak nie ma) + czasami (baaardzo żadko) zdarza sie tak ze wchodzi zamiast posiłki + czasami (też bardzo żadko) jak robie jakis placek typu jajka, owies, czasami jeszcze ser biały do tego to podbijam ilość białka odzywką (co daje jeszcze smak) .

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-05-21 00:13:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze jakieś urozmaicenie taka odżywka i dodatek do diety. Ale jakoś lepiej się czuję jak nie jem tego gówna... przestałem pierdzieć co 20 sek i brzucha nie mam już takiego wzdętego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
znaczy, ze miales pewnie laktozy naładowane czy czegoś. Po dobrej odzywce białkowej nie pierdzisz. Sa takie bez laktozy i z dodatkowymi enzymami trawiennymi, ale koszta tez większe.

Co do katabolimu potreningowego, jak ktos po wielu latach treningu walczy juz o kazdy kilogram na wadze i sztandze to chce go wyaliminowac - bo kosztuja malo wysiłku i mało pieniedzy, a napewno coś da gdy go ograniczymy. Ziarnko do ziarnka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium